Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Allianz sigorta Türkiye’de 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Ülkemizde sigorta şirketleri arasında epey üst konumlara gelmiş bir sigorta şirketidir. Birçok vatandaş tarafından tercih edilen Allianz sigorta şirketi müşterileri için internet sitesinden de hizmet vermektedir. Allianz sigorta gelişmiş online sistemiyle site üzerinden hasar dosya görüntüleme işlemine izin vermektedir. Gerek kurumsal gerekse bireysel müşteriler Allianz sigortanın hasar dosya sorgulama işleminden yararlanabilir. Allianz sigortanın hasar dosyası görüntüleme sayfası günün her saatinde kullanılabilir. 7/24 internet sitesinde bu sayfaya ulaşarak hasar dosya sorgulama yapılabilir.

Allianz hasar dosya sorgulama sayfası 4 ana başlıktan oluşmaktadır. Ana branş, dosya branşı, hasar dosya no, poliçe no başlıklarının yanında bulunan kutucukları doldurarak ekranınızda gözüken doğrulama karakterlerini gerekli alana yazdığınızda gönder butonuna basarak işlemi tamamlayabilir ve hasar dosyanıza ulaşabilirsiniz. Allianz sigorta hasar dosya bilgilerinizi görmek için isterseniz canlı destek hizmeti de alabilirsiniz. Allianz sigorta müşteri hizmetleri ile hasar dosyanızın ayrıntılarını öğrenmek için 444 45 46 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Sayfanın altında bulunan bağlantıya tıklayarak Allianz sigorta hasar dosya sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Hasar dosya sorgulama sayfasına ulaştığınızda aşağıdaki örnek resimdeki gibi bir dosya sorgulama sayfası açılacaktır.

allianz hasar sorgulama

Açılan bu sayfada yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi sizden istenilen alanları doldurarak gönder butonuna tıklayınız. Buradaki resim Allianz sigorta hasar dosya sorgulama sayfasının örnek alıntısıdır. Hasar dosyanızı sorgulamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak resmi siteye ulaşabilirsiniz.

ALLİANZ SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*