Casper Arıza Takip Sorgulama

Casper ürününüz arıza onarımı için teknik servisteyken, arıza takip formu ile ürününüzü takip edebiliyorsunuz. Garanti kapsamı içerisinde olan ürünler teknik servis tarafından kullanıcı hatası değilse ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Sizde ürününüz ile ilgili servis durumu ne durumda ne zaman teslim edilir gibi merak ediyorsanız arızalı ürün takip sorgulama yaparak anında ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hemen arızalı ürün takibi yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

CASPER ARIZA TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ

Arızalı ürün takibi sayfasına ulaştığınızda Seri/IMEI No ve form numarası ile ürün takibi yapabileceğinizi göreceksiniz. Bu alanda sizden istenen Seri/IMEI No  ya da form numarası kısmına gereken bilgiyi yazdıktan sonra sorgula butonuna tıklayarak arızalı ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Casper teknik servisine gönderdiğiniz ürününüzü arızalı ürün takibi sayfası ile 7/24 sorgulayabilirsiniz.

Casper kurumsal arıza takibi yapmak isteyenler ise kullanıcı adı ve şifresini girerek listele buluna bastıklarında ürün hakkında bilgi edinebilirler.

Reklam alanı

2 Yorum

  1. yusuf kaya says:

    Benim casper telefon servise gönderildi
    Aradigim numaralara ulasamiyorum size dava acacam

    • Merhaba Yusuf bey. Casper ile görüşmenizde fayda var. Casper müşteri hizmetlerini arayarak şikayetinizi onlara iletiniz. Sitemizin Casper ile bir anlaşması olmadığından size yardımcı olamıyoruz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*