3 hafta ONCE
İTO Firma Sorgulama
3 hafta ONCE
İTO Borç Sorgulama
3 hafta ONCE
İTO Tescil Sorgulama
3 hafta ONCE
TEB Kredi Sorgulama
3 hafta ONCE
İmei Sorgulama

Sompo Japan Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Sompo Japan Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemiyle sizde hasarınızın ne durumda olduğunu öğrenmek ister misiniz? Sompo Japan Sigorta hasar işlemleri sayfasından hasarınızın ne durumda olduğunu online olarak görebilirsiniz. Hasar dosya sorgulama işlemi ile sizde hasar dosyanızı ayrıntısıyla görün. Sorgulama türünü dosya no ya da ihbar no olarak seçtikten sonra dosya numaranızı ya da mağdur numaranızı ve ihbar numaranız ile T.C kimlik numaranız- vergi numaranız ya da pasaport numaranızı girerek anında hasarınız ne durumda görebilirsiniz.

Hasarınız Ne Durumda

Yukarıdaki resim Sompo Japan Sigorta Hasar Dosya Sorgulama sayfasına ait bir resim. Sompo Japan Sigortaya ait hasar dosyanızı öğrenmek için aşağıdaki adresten gerekli sayfaya ulaşarak istenilen alanları doldurunuz.

Sompo Japan Sigorta İletişim Numarası : 0 216 538 60 00

SOMPO JAPAN HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

4 Yorum

 1. mustafa yıldırım says:

  hasar dosyamız açıldımı ekisperim bellimi

 2. mustafa abalı says:

  hasar dosyam hakkında bilgi alıcan sürekli bu yazı çıkıyo nedendir ? Server Error in ‘/HasarDosyaSorgulama’ Application.

  • Mustafa bey yazdığınız hatanın Türkçesi
   ‘/ HasarDosyaSorgulama’ Uygulamasında Sunucu Hatası. Anlamına gelmektedir. Sorgulama yaptığınız sigorta şirketini aramanızda fayda var.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*