3 hafta ONCE
İTO Firma Sorgulama
3 hafta ONCE
İTO Borç Sorgulama
3 hafta ONCE
İTO Tescil Sorgulama
3 hafta ONCE
TEB Kredi Sorgulama
4 hafta ONCE
İmei Sorgulama

Uludağ Üniversitesi Yemek Listesi Sorgulama

Bursa’da kurulan ilk üniversitesi olan Uludağ Üniversitesi 1975 yılından beri hizmet vermektedir. İlk kurulduğu yıllarda Bursa Üniversitesi adıyla hizmet sağlayan Üniversite 1982 yılında çıkan kanun ile Uludağ Üniversitesi adını almıştır. Uludağ Üniversitesi öğrencileri için en iyisini sunmaya devam ederken teknolojinin sağlamış olduğu yararlarıda kullanarak internet sitesinide geliştirerek öğrencilere daha iyi hizmet sunuyor. Online olarak öğrenci ve çalışanların internet üzerinden yemek listesini görebilmeleri için yemek listesi sayfası oluşturulmuş ve resmi web sitesinde sunulmuştur.

Uludağ Üniversitesi yemek listesi her hafta güncellenerek yeni yemek listeleri yerini alıyor. Üniversitenin yemek listesi sayfasını ziyaret ederek yemek menüsünü ayrıntısıyla görebilirsiniz. Öğle yemeği, akşam yemeği, vejeteryan menü, salata menü, kreş menülerini istediğiniz zaman girerek görebilirsiniz.

Uludağ Üniversitesi yemek listesi sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Tıklayınız yazısından Üniversitenin resmi sitesinde yemek listelerinin olduğu sayfaya ulaşacaksınız. Açılacak olan sayfada listeyi ayrıntısıyla görebilirsiniz. Yemek listesi sayfası Üniversite tarafından haftalık olarak güncellendiğinden dolayı sürekli olarak sayfayı kullanarak bulunduğunuz tarihin yemek menüsüne bakabilirsiniz.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YEMEK LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

One Comment

  1. Üniversitemizin böyle bir uygulama yapması gerçekten güzel hoşuma gitti. Diğer üniversitelerden bir sürü güzel farkı var iyi ki buradayım!

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*