Vatan Bilgisayar Arızalı Ürün Sorgulama

Vatan Bilgisayarın, web sitesinde müşterilerine sunmuş olduğu arızalı ürün takibi ile artık Vatan Bilgisayar müşterileri teknik servisteki arızalı ürünü hakkında bilgi alabiliyor. Yapacağınız arızalı ürün sorgulama ile sizde garantideki ürününüz hakkında bilgi alın. Onarılmasını istediğiniz arızalı ürününüzün servis kayıtlarını görmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

VATAN BİLGİSAYAR ARIZALI ÜRÜN SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Açılan arızalı ürün takip sayfasında servis takip formu başlıklı yazıyla karşılaşacaksınız. Burada sizden bu sorgulamayı gerçekleştirebilmeniz için servis numarası ve fatura numarasını yazmanız isteniyor. Gerekli alanlara istenen bilgileri yazarak göster butonuna tıklayınız. Servis takip formundaki alanlara bilgileri doğru yazarak sorgulama yaptığınızda sizde ürününüze ait yapılan işlemleri görebilirsiniz. Vatan Bilgisayarın teknik servisinde bulunan arızalı ürününüz ile ilgili sorularınızı müşteri hizmetlerini arayarak da sorabilirsiniz.

Vatan Bilgisayarın arıza takip sayfasında aynı zaman da Vatan Bilgisayarın ürün sözleşmesiyle ilgili maddeleri de görebilirsiniz.

Reklam alanı

7 Yorum

  1. vatan computer mağazasında müşteri hizmetlerine telefonumu verdim rehber yazılım atılacakmış. kaç gün süre içerisinde yapılır acaba?

    • Sema Nur hanım Vatan Bilgisayar ile bir bağlantımız bulunmamakta. Buradaki yazı sizleri bilgilendirmek için yazılmış olan bir içerik. Bunun için Vatan Bilgisayar ile iletişime geçmenizde fayda var.

  2. bilginiz için çok teşekkürler admin..

  3. abdullah says:

    ürün hakkında bigi verirmisiniz

    • Abdullah bey herhangi bir üründen bahsetmiyoruz burada. Vatan Bilgisayarın arızalı ürün sorgulamasının nasıl yapıldığının tarifini veriyoruz 🙂

  4. Sorgulama yapıyorum böyle bir kayıt bulunmadığını söylüyor deli olacam

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*