4A Hizmet Dökümü Sorgulama

4A Hizmet Dökümü Sorgulama

Hizmet dökümü sorgulama E devletin vatandaşlara sunduğu kolaylıklar arasında yer alan sayfalardan birisi. 4A güvencesine sahip vatandaşlar bu hizmetin dökümlerini ayrıntılı şekilde görebilir ve isterlerse sayfanın çıktısını alabilirler. 4A hizmet dökümü sayfasına ulaşmak için öncelikle e devlet şifresi, mobil imza, elektronik imza, T.C. kimlik kartı, banka giriş doğrulama yöntemlerinden herhangi birisine sahip olmalısınız. Bu doğrulama yöntemlerinden çoğunlukla e-devlet şifresi kullanıldığı için bizde bu sorgulama da sizlere e-devlet ile giriş yöntemini anlatacağız.

4A hizmet dökümü sorgulama sayfasına ulaştığınızda, kimliğimi şimdi doğrula butonuna tıklayınız. Gelen e-Devlet şifresi giriş alanında öncelikle T.C. kimlik numaranızı yazınız ve hemen altında yer alan alana e-Devlet şifrenizi giriniz. Bu bilgileri doğru yazdığınızdan emin olduktan sonra Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Bu giriş yöntemini kullanarak sisteme giriş yaptığınızda Sosyal Güvenlik Kurumunun e-Devlet ortamında sizlere sunduğu 4A hizmet dökümü sayfasına ulaşmış olacaksınız.

4A Hizmet Dökümü sayfasında hizmet dökümünüzün ayrıntısını göreceksiniz. İşe giriş ve çıkış tarihinizi sigorta kolunuzu ve sigortanızın kaç gün yattığını bu şekilde öğrenmiş olacaksınız. Sizlerde hemen 4A hizmet dökümü sayfasına ulaşmak isterseniz arama motoruna 4A hizmet dökümü yazarak ya da aşağıdaki size verdiğimiz bağlantıya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

4A HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bir diğer yazımız olan Cilt No Sorgulama başlıklı makalemizde Cilt numarası nerede yazar, Cilt numarası öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Güncelleme : 01.04.2018

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*