Acity Servis Saatleri

Acity Servis Saatleri

Başkent Ankara’da hizmet vermekte olan Acity Outlet AVM müşterilerilerine ücretsiz servis hizmeti sunuyor. Acity AVM’yi ziyaret eden müşteriler ücretsiz müşteri servisinden yararlanabilecekler. Servis güzergahlarını ve saatlerini merak eden Acity Outlet müşterileri internet üzerinden servis saatleri hakkında bilgi alabiliyorlar.

Acity alışveriş merkezi birçok bölgeye servis imkanı sunuyor. Acity müşteri servislerinden yararlanmak için AVM’nin internet sitesinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Müşterileri için ücretsiz servis hizmeti sunan bu alışveriş merkezi aynı zamanda müşteri servislerinin kalkış yerini ve saatini sitesinde online olarak yayınlamış. Acity servis saatleri sayfasını ziyaret eden tüm müşteriler servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi edinebilirler. Acity’nin servis saatlerini görebilmeniz için AVM’nin resmi web sitesindeki müşteri servis saatleri sayfasına ulaşmalısınız. Müşteri servis saatlerini görmek için aşağıdaki adrese tıklayınız. Açılacak olan sayfa Acity’nin müşteri servis saatleri sayfası olacaktır.

Servis saatleri hafta içi ve hafta sonuna göre değişiklik gösterdiğinden sayfada iki bölüm olarak ayrılmış durumdadır. Aynı zamanda müşteri servis saatleri ve güzergahlarını bilgisayarınıza, tabletinize ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz.

ACİTY MÜŞTERİ SERVİS SAATLERİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*