Adıyaman Üniversitesi Yemek Listesi Öğrenme

Adıyaman Üniversitesi Yemek Listesi Öğrenme

Merkez öğrenci yemekhanesi 800 kapasiteli Adıyaman Üniversitesi yemekhane hizmetlerine epey önem vermektedir. Kaliteli malzemeler ve ürünlerle öğrenci ve personeline yemek hizmeti sağlayan Adıyaman Üniversitesinin merkez yemekhanesinde öğle ve akşam yemeği olmak üzere günde 2 sefer yemek hizmeti sunuluyor. Adıyaman Üniversitesinde verilen yemekler Üniversitenin anlaşmalı olduğu yemek firmasından gelmektedir. Öğrencileri ve personeli için hizmetin en iyisini hedefleyen ve gerçekleştiren Adıyaman Üniversitesi aynı zamanda gelişen teknolojiye ayak uydurarak internet sitesinden de büyük bir hizmet sağlamaktadır.

Yemekhanesinde çıkacak olan yemekleri önceden öğrenci ve personeliyle paylaşan Adıyaman Üniversitesinin her ay olarak yemek listesi sitesinde güncellenmektedir. Üniversitenin sitesinden yemek listesine ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayınız.

Adıyaman Üniversitesi yemek listesi sayfasına ulaştığınızda mavi bir yazıyla bulunduğunuz ay ve yemek menüsü yazacaktır. Yemek menüsüne tıkladığınızda bulunduğunuz ayın yemek listesini tek bir sayfa halinde indirecektir. İndirme işlemi bittikten sonra sayfayı açarak yemek listesine ulaşabilirsiniz.

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ YEMEK LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*