Agora AVM Servis Saatleri

agora-servis-saati

Birden fazla ilde hizmet veren Agora AVM müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Odak GRUP adı altında birden fazla ilde hizmet veren Agora epey tercih ediliyor!

Agora AVM’ye gelmek isteyen ziyaretçiler Alışveriş Merkezinin sunduğu ücretsiz müşteri servislerinden faydalanabiliyor. İzmir, Adapazarı, Antalya’da bulunan Agora AVM’lerin hepsinde müşteri servisleri bulunmakta.

Antalya Agora AVM Servis Saatleri

Ücretsiz müşteri servisinden yararlanmak isteyen Antalya Agora AVM’yi tercih eden müşteriler, servis saatlerini ve servislerin kalkış güzergahlarını öğrenebilirler. Aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak Antalya Agora AVM servisleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Antalya Agora Servis Saatleri

Güzergah olarak da linke tıkladığınızda resimde geçiş yerlerinin isimlerini görebilirsiniz. Güzergah isimlerinin yanlarında ise geçiş saatleri yazmaktadır.

Adapazarı Agora AVM Servis Saatleri

Adapazarında bulunan Agora AVM’nin sunduğu müşteri servislerinden isteyen herkes faydalanabilir. Her Cumartesi-Pazar Kampüs kalkış-Mavi durak geçiş-Agora kalkış olarak müşteri servisleri hizmet vermektedir. Kalkış noktaları ve geçiş yerinin saatlerini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılacak resimde görebilirsiniz.

Adapazarı Agora Servis Saatleri

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Agora AVM Servis Saatleri” için bir yorum

  • 25 Mayıs 2019 tarihinde, saat 17:02
    Permalink

    Servis hizmeti için teşekkürler agora

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir