1 sene ONCE
İTO Firma Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Borç Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Tescil Sorgulama
1 sene ONCE
TEB Kredi Sorgulama
1 sene ONCE
İmei Sorgulama

Ak Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ak Sigorta da hasar dosya arama yapmanız mümkün. İnternet üzerinden tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilebilen hasar dosya sorgulamayı Ak Sigorta müşterileri Ak Sigorta’nın resmi web sitesine girerek hasar dosya arama sayfasından görüntüleyebilirler. Dosya numarasına göre arama ve poliçe numarasına göre arama ile iki farklı arama seçeneğini kullanarak Ak Sigorta dosya sorgulama yapabilirsiniz.

Ak Sigorta Dosya Numarasına Göre Arama

Ak Sigortada dosya numaranızı girerek arama yapmak için aşağıdaki örnek resimdeki gibi resmi siteden gereken alanı doldurmalısınız.

ak sigorta dosya numarasına göre arama

Dosya numaranızı gerekli alana yazdığınızda devam tuşuna basarak dosya ayrıntılarınızı görebilirsiniz.

Ak Sigorta Poliçe ve T.C.K. / V.K. Numarasına Göre Arama

Ak Sigorta poliçe numarası ve TCK / VK No numarasını girerek hasar dosyanızın son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Geçerli hasar dosya arama sayfasında  poliçe numarası ve TCK / VK No ile arama yapma alanı aşağıdaki örnek resimdeki gibi olacaktır.

ak sigorta poliçe numarasına göre arama

Bilgileri geçerli alanlara yazdıktan sonra ekranda bulunan devam tuşuna basarak hasar dosyanız ile ilgili son durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Ak Sigorta hasar dosya sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak resmi siteye ulaşınız.

AK SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*