Ak Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Araçlar için yapılan Kasko sigortası, araçların başına gelebilecek olası bir kazada araç hasarlarını teminat altına alır. Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda en erken sürede Kasko şirketiniz Ak Sigorta ile iletişime geçiniz. Hasar anında heyecan yapmaktan kaçınarak yapılması gereken işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın. Kaza tutanağı doldurmayı ve araç resimlerini çekmeyi unutmayın.

Ak Sigorta’dan araç kasko sigortası yaptıranlar, araçta hasar meydana gelmesi durumunda da rahat eder.

Ak Sigorta Hasar Dosyanızı Online Sorgulama

Sorgulamaalani.com sizlere bu yazısında, Sigorta Şirketinizin internet sitesinden nasıl hasar dosya sorgulaması yapabileceğinizi anlatmaktadır.

1: Kaskosu olan ve hasar yaşayan çoğu vatandaş sigorta şirketinin web sayfasından hasar dosyası sorgulama işlemi yapmaktadır.
2: Vatandaşlar hasarlarının durumunu sorgulama yaparak mevcut kasko teminatları altında araç hasar giderilmesini ve dosyanın hangi durumda olduğunun takibini yapar.

Ak Sigorta hasar dosya sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada ekranda yer alan sohbet alanında; mesajınızı yazabileceğiniz yere sizden istenilen ekrandaki bilgileri giriniz. Ak Sigorta hasar sorgulama asistanı size yardımcı olacaktır.Ak Sigorta hasar dosya sorgulamanızı bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

AK SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Ak Sigorta Ürünleri

Türkiye’de hizmet veren önemli sigorta şirketlerinden birisi olan Ak Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası yanı sıra aşağıdaki sigorta ürünleri de bulunmaktadır.

  • Aracım
  • Evim
  • Sağlığım
  • Seyahatim
  • Diğer

Ak Sigorta’nın trafik sigortası, kasko sigortası ve diğer sigortalarından birisinden faydalanmak için Sigorta Şirketinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*