Akbank Kredi Sorgulama

Akbank Kredi Sorgulama

Akbank’dan yapmış olduğunuz kredi başvurunuzla ilgili kredi başvuru sonucunu sorgulamak için en az 2 gün geçmelidir. Bankadan olumlu yanıt almanız durumunda gerekli işlemlerin başlatılması ve krediyi çekebilmeniz için banka sizinle iletişime geçecektir. Akbank’ın geliştirmiş olduğu bir uygulama mevcut bu uygulama sayesinde artık ürün ve hizmet başvurularınızı an ve an görüntüleyebileceksiniz. Akbank’ın sunmuş olduğu uygulamanın ismi ise ‘Başvurum Nerede’ adında.

Akbank Kredi Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Akbank kredi sorgulaması yapabilmeniz için yukarıda da anlatmış olduğumuz gibi Başvurum Nerede adlı uygulamayı kullanmanız gereklidir. Bu uygulama sayesinde ister Akbank müşterisi olun ister olmayın yapmış olduğunuz kredi, kredi kartı başvurularınızın sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Başvurum nerede uygulamasıyla anyı zamanda; ihtiyaç, konut, taşıt gibi bireysel kredilerin veya mikro kredilerin hangi aşamada olduğunuda görebilirsiniz. Durun bununlada bitmiyor aynı zamanda bu uygulama sayesinde teslimat adımı altında kurye teslimatınıda deyatlarına kadar görebiliyorsunuz. Hemen Başvurum nerede uygulamasına ulaşmak ve kredi sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Akbank Kredi, Kredi Kartı Sorgulaması

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*