Akedaş Borç Sorgulama

Akedaş Borç Sorgulama

AKEDAŞ 1997 yılında kurulmuş. Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde elektrik perakende satışı yapmaktadır. Son 10 yılda elektrik sektöründe inanılmaz bir yükseliş olmuş. Bu vizyonla AKEDAŞ bu yükselişte yerini almıştır.

AKEDAŞ 2011 yılından Dağıtım ve perakende satış lisanslarını alarak yükselişini devam ettirmiştir. Müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmış bu doğrultudan hiç ayrılmamıştır. Verimliği yükseltme ve bölgenin gelişen ihtiyaçları karşılamak için dinamik bir mekanizmayla çalışmıştır.

Akedaş müşterileri Akedaş’ın sunduğu hızlı ve güvenilir hizmet olan borç sorgulama sayfasını kullanarak artık çok daha kolay faturalarını ödüyor. Sizde Akedaş borç öğrenme sistemine giriş yaparak bu ay elektrik faturanız ne kadar geldi öğrenin. Evinize gelecek olan elektrik faturası acaba size ulaşacak mı? Başına neler geleceğini bilemezsiniz ve faturanızı ödemediğinizde elektriğiniz kesilme ihtimaliyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bunların olmaması için sizde hemen borç sorglama yaparak fatura borcunuzu öğrenin.

AKEDAŞ BORÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Girmiş olduğunuz borç sorgulama sayfasında sizden işletme kodu, abonelik numarası ve güvenlik kodu isteniyor, gerekli alanlara sizden istenen bilgileri yazarak sorgula butonuna tıkladığınızda Akedaş elektrik borcunuzu öğrenmiş olacaksınız. Aynı zamanda giriş yapmış olduğunuz bu sistem üzerinden Akedaş fatura ödemenizi de yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*