Allianz Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Araçlar için yapılan Kasko sigortası, araçların başına gelebilecek olası bir kazada araç hasarlarını teminat altına alır. Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda en erken sürede Kasko şirketiniz Allianz Sigorta ile iletişime geçiniz. Hasar anında heyecan yapmaktan kaçınarak yapılması gereken işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın. Kaza tutanağı doldurmayı ve araç resimlerini çekmeyi unutmayın.

Allianz Sigorta’dan araç kasko sigortası yaptıranlar, araçta hasar meydana gelmesi durumunda da rahat eder.

Allianz Sigorta Hasar Dosyanızı Online Sorgulama

Sorgulamaalani.com sizlere bu yazısında, Sigorta Şirketinizin internet sitesinden nasıl hasar dosya sorgulaması yapabileceğinizi anlatmaktadır.

  1. Kaskosu olan ve hasar yaşayan çoğu vatandaş sigorta şirketinin web sayfasından hasar dosyası sorgulama işlemi yapmaktadır.
  2. Vatandaşlar hasarlarının durumunu sorgulama yaparak mevcut kasko teminatları altında araç hasar giderilmesini ve dosyanın hangi durumda olduğunun takibini yapar.

Allianz Sigorta hasar dosya sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada ekranda yer alan Ana branş seçeneğini ‘OTO’ olarak seçin ve altındaki dosya branş alanını seçiniz. Aşağı alanda yer alan seçeneğide doldurarak Poliçe no yazın ve bilgileri eksiksiz doldurduğunuzdan emin olduktan sonra ‘Gönder’ butonuna tıklayınız. Allianz Sigorta hasar dosya sorgulamanızı bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Allianz HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Allianz Sigorta Ürünleri

Türkiye’de hizmet veren önemli sigorta şirketlerinden birisi olan Allianz Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası yanı sıra aşağıdaki sigorta ürünleri de bulunmaktadır.

  • Araç sigortaları
  • Özel sağlık sigortaları
  • Ev ve İşyeri sigortaları
  • Bireysel Emeklilik planları
  • Hayat sigortaları
  • Seyahat sigortaları
  • Otomatik katılım
  • Diğer tüm sigorta ürünleri

Allianz Sigorta’nın trafik sigortası, kasko sigortası ve diğer sigortalarından birisinden faydalanmak için Sigorta Şirketinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*