Ankara Podium Servis Saatleri

 

ankara-podium-avm

Ankara Podium Servis Saatleri

Başkent Ankara’da bulunan Podium Alışveriş merkezi müşterileri için ücretsiz servis hizmeti de sunuyor. Ankara Podium servislerinden yararlanmak isteyenler servislerin hareket saatlerinde bulunması gereken noktalarda durarak servisleri kullanabiliyor. Metro Ring servisden yararlanmak isteyen Podium müşterileri servis saatlerini internet üzerinden görebilir. Servislerin AVM’den kalkış ve Macunköy Metro İstasyonu kalkış saatleri ayrı ayrı olarak Podiumun sitesinde yer alıyor. Podium Avm’den kalkan müşteri servisleri Alışveriş merkezinin 1. katından yani KAT 1’den kalkmaktadır.

Ücretsiz Metro Ring servisleri hafta sonları sizlere hizmet sağlıyor.

Ankara Podium AVM müşteri servis saatlerini sizde görmek istiyorsanız Podium’un web sitesine girmeniz ve servis saatleri sayfasına ulaşmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki internet bağlantısına tıkladığınızda direk olarak servis saatleri sayfasına ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Metro Ring servis saatlerini görmek için aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda Podiumun resmi sayfasına ulaşacaksınız. Gerekli sayfada AVM kalkış saatlerini ve Macunköy Metro İstasyonu saatlerini görebilirsiniz.

ANKARA PODİUM AVM SERVİS SAATLERİ İÇİN: TIKLAYINIZ

Podium AVM İş Başvurusu

Podium AVM’de çalışmak isteyen iş ortağı Inside firmasına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar AVM’nin resmi internet sitesi üzerinden başvuruyu gerçekleştirebilir. Podium AVM iş olanakları sayfası üzerinden başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. Bağlantı açıldığında karşınıza;

  • Adınız Soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • Telefon numaranız
  • CV Yükle alanı
  • Mesaj alanı

Sayfası çıkacaktır.. Buradaki bilgileri doldurun ve CV’niz varsa onuda sisteme yükleyin. İşleminiz tamamlandığında gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. Podium avm iş başvurusu işleminiz bu şekilde gerçekleşmiş olacak.

ANKARA PODİUM AVM İŞ BAŞVURU İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*