Antares Servis Saatleri

Antares Servis Saatleri

Başkent Ankara’da Etlikte hizmet veren Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi müşterileri için servis imkanı sunmaktadır. Antaresten hareket eden servislerin varış noktaları Antares AVM’nin web sitesinde servis saatleri sayfasında yer almaktadır. Yenimahalle, Aşağı Eğlence ve İvedik servislerini sizlerde kullanabilirsiniz. Antaresten müşteri servisleri kaç dakika aralıklarla hareket ediyor anında öğrenebilirsiniz.

Antares AVM özellikle gençler tarafından Ankara’da en çok tercih edilen AVM’ler arasında yer alıyor. Antares sinema salonu ile vizyondaki filmleri izleyebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Avm’nin internet sitesinden sinema seansları hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilir ona göre Avm’yi ziyaret edebilirsiniz. Cinemaximum Antares sayesinde izlemek istediğiniz filmin biletini internet üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Size bu kadar güzelliği bir arada sunan Antares hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Antares servis saatleri için ayrıntılı bilgiye aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda Antares servis saatleri sayfasına ulaşacaksınız ve sayfada servislerin başlangıç ve bitiş saatlerini görebileceksiniz.

ANTARES MÜŞTERİ SERVİS SAATLERİ VE GÜZERGAHLARINI GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

3 yorum

  1. Servisle ilgilenen arkadaş. Antaresten dönmek için önce gelmek gerekiyor. Yenimahallede nereden kalktığını niye yazmıyorsunuz. Tek taraflı mı çalışıyor bu servis. Her işiniz yarım. Servis varmı var. Ama antarese gidemiyoruz. Sitenizi daha özenli yapın biraz emek lütfen

    • Merhaba Güzin. Yazıyı bizim güncellediğimiz tarihte olanı kadarını sitemizde yazdık. Tüm yazdığımız yazılarda yenilikler var mı sürekli kontrol ederek güncelleyemiyoruz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*