Asat Borç Ödeme

Asat Borç Ödeme

Antalya Su Ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü Antalyalı vatandaşlar için hizmeti ayaklarına kadar getiriyor. İnternet kullanımının her geçen gün arttığı Dünya’da hemen hemen herkes internet kullanıyor. Asat Genel Müdürlüğü’de vatandaşların interneti yoğun olarak kullanmasını da düşünmüş olsa gerek ki internet sitesinde online ödeme sistemini sunmuş.

Su borcumu nereden ödeyebilirim?

Asat’ın online borç ödeme sistemi sayesinde Asat veznelerine ya da anlaşmalı diğer şubelere gitmenize gerek kalmadan internet ödeme seçeneğinden su borcunuzu ödeyebilirsiniz. Asat’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan online borç ödeme adresinden kredi kartınızla su borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ödeme yöntemi oldukça basit ve anlaşılır şekilde olduğundan kredi kartınızla su borcunuzu öderken sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Su borcunuzu internetten öderken zorlanıyor ya da sorun yaşıyorsanız Asat’ın internet sitesinden müşteri hizmetleri bölümü altında yer alan ödeme yöntem ve kurallarını inceleyerek ödemenizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Asat Borç Ödeme

Asat su faturanızı online ödeyebilmeniz için kredi kartınızın olması gereklidir. İnternet erişimi olan bir cihazdan Asat’ın online borç ödeme sayfasına giriş yaptığınızda borcunuzu ödeyebilirsiniz. Aşağıda sizler için kolaylık olsun diye borç ödeme sayfasının bağlantısını paylaşıyoruz… Bağlantıya tıkladığınızda borç ödeme sayfasına erişmiş olacaksınız. Abone ilçe ya da beldenizi seçtikten sonra abone numaranızı sizden istenilen alana doğru bir şekilde girerek borç sorgula butonuna tıklamalısınız. Borcunuzu öğrendiğinizde karşınıza çıkacak olan seçeneklerden borç ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

ASAT BORÇ ÖDEMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*