Ato Borç Sorgulama

Ato Borç Sorgulama

Ankara Ticaret Odası Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ankara Ticaret Odası borç sorgulama işlemi e-Tahsilat sayfası üzerinde Ato’nun web sitesinden gerçekleştirilmektedir. Aşağıda bulunan adrese tıkladığınız zaman Ankara Ticaret Odası’nın e-Tahsilat Sistemi sayfasına giriş yapmış olacaksınız. Aidat borcunuz, belge siparişi ya da af taksit ödemeleriniz için ise Ato’nun e-Tahsilat sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. T.C kimlik numaranız, gsm numaranız ile giriş yapabilirsiniz ve aynı zamanda Ato’ya üye firmalar ticaret sicil ve vergi numaralarını ekrana yazarak giriş yapabilirler.

e-Tahsilat sistemine giriş yapmak için gerekli bilgileri yazdığınızda sizden kabul ve beyan etmeniz gereken 2 madde sunuluyor. Bu maddeler giriş sayfasının en alt bölümünde yer almaktadır. Maddeleri onaylamazsanız sisteme giriş yapmanıza izin verilmiyor. Maddeleri onaylamak için kabul ve beyan ediyorum seçeneğinin yanında ki kutucuğu işaretleyerek e-Tahsilat giriş butonuna tıklayınız.

ATO BORÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

ANKARA TİCARET ODASI ONLİNE BİLGİ GÜNCELLEME

Ato bilgi güncelleme sayfası sayesinde hızlı bir şekilde bilgi güncelleme formunu doldurarak üyelik bilgilerinizde yenileme yapabilirsiniz. Online bilgi güncelleme formunda sizden aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

  • TC Kimlik No
  • Gsm No
  • Ticaret Sicil No
  • Vergi Numarası
  • Doğrulama Kodu

Yukarıda yazan bilgileri bilgi güncelleme formuna yazarak üyelik bilgilerinizde değiştirme yapabilirsiniz.

ATO BİLGİ GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*