Atus Otobüsüm Nerede

Atus Otobüsüm Nerede

Konya’da şehir içi toplu taşımada hizmet veren Atus akıllı toplu taşıma sistemi ile Konyalılar seyahatlerini daha rahat gerçekleştiriyor. Otobüs, Tramvay ile hizmet sağlayan Atus için Elkart kullanmak gereklidir. Elkartı olan vatandaşlar Atus otobüsleri kullanabilirler. Teknolojinin gelişmesi ve akıllı sistemlerin ortaya çıkmasıyla Şehirlerde şehir içi hizmet veren otobüs firmaları otobüs nerede özellikleriyle vatandaşlara kolaylık sağlıyor. Atusta yeni çıkartmış olduğu otobüsüm nerede uygulaması sayesinde Atus Konya otobüslerin nerede olduğunu gösteriyor.

Atus nerede öğrenmek için iki farklı seçenekten istediğinizi kullanabilirsiniz. Durak ismi ile arama ya da durak no ile arama seçeneklerinden istediğinizi kullanarak atus otobüsünüz nerede öğrenebilirsiniz. Atus otobüs nerede öğrenmek için yapmanız gereken Atus’un resmi internet sitesine ulaşmak olacaktır. Atusun resmi internet sitesinin otobüsüm nerede sayfasına direk ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Atusun sitesine ulaştığınızda aşağıdaki gibi sorgulama seçenekleri karşınıza çıkacaktır.

konya atus

Durak no ile otobüsün nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Durak No İle Arama seçeneğinin altına durak numarasını yazınız. Durak ismi ile arama yapmak isterseniz de durak ismi ile aramanın altında bulunan pencereden durağın ismini seçiniz. Durak ismini seçtiğinizde ya da durak numarasını yazdığınız da duraktan geçen otobüslerin listesini ve durağa kaç dakika sonra geleceğini ekranda görebilirsiniz. Atus otobüsüm nerede sayfasını isterseniz mobilden isterseniz de bilgisayarınız ve tabletinizden istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

ATUS OTOBÜS NEREDE ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*