Avea Borç Sorgulama

Avea Borç Sorgulama

Türkiye’nin hızla gelişen ve bünyesine sürekli yeni aboneler toplayan GSM operatörü Avea, hergün kendini yeniliyor ve müşterilerinin karşısına farklı farklı kampanyalarla çıkıyor. Birçok kişinin Avea’ya geçmesindeki sebeplerden biriside müşterilerine sahip çıkıyor ve isteklerine cevap getirebiliyor. Avea müşterilerine sürekli yeni kampanyalar sunmasının yanı sıra web sitesinide sürekli geliştiriyor ve yeni yeni yazılar ekliyor. Avea’nın sitesinden kampanyalara ulaşabildiğiniz gibi fatura borcunuzada ulaşabilir ve ödeyebiliyorsunuz. Avea fatura borç sorgulama sayfasına ulaşarak faturalı hattınızın borcunuzu kolayla internetten ödeyebilir ve Avea şubelerine gitmenize gerek kalmaz.

Avea Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Avea borç sorgulaması yapmak isteyenler Avea aboneleri sadece masaüstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda cep telefonlarınızdan ve tabletlerinizdende fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Avea fatura borç sorgulaması ekranına ulaşmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Avea Borç Sorgulama yandaki adrese giriş yaptığınızda fatura borcunuzu sorgulamak istediğiniz cep telefonu numarasını ve şifresini istemektedir. Şifre ise Avea’nın online işlemler sayfasına giriş şifresidir . Tamamen ücretsiz şekilde cep telefonunuzdan arama tuşuna basarak *952# tuşlayınız. Telefonunuza gelen mesaj online işlemlere giriş şifreniz olacaktır. Artık Avea online işlemler sayfasına giriş yapabildiğinize göre buradan Avea borç sorgulamanızı gerçekleştirebilir dilersenizde ödeyebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*