Avea Fatura Sorgulama

Avea fatura sorgulama nasıl yapılır diye merak eden Avea kullanıcılarına avea fatura sorgulama hakkında bilgi vererek avea fatura bilgilerini öğrenmenizi sağlayacağız. Avea’nın fatura sorgulama sistemi internet üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Avea Fatura Sorgulama

Avea operatör servisi hat kullanıcıları için online işlemler desteği sunmaktadır. Avea online işlemler sayesinde fatura sorgulamanın yanı sıra vatandaşlar istedikleri zaman avea fatura ödeme işleminide gerçekleştirebilmektedirler.

Avea Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu sorgulama işleminiz de Avea’nın internet sitesine giriş yapmalısınız. Sizlere aşağıda verilmiş olan bağlantı adresi direk olarak Avea fatura sorgulama sayfasına yönlendireceğinden sizde o bağlantıyı kullanarak faturanızı sorgulayabilirsiniz.

Avea online işlemler mobil sayfasına ulaştığınızda sizi şifre ile giriş ve mobil imza ile giriş başlığı altında bir sayfa karşılayacaktır. Bu sayfa aşağıdaki örnek resimle aynıdır.

avea fatura sorgulama nasıl yapılır

Resimde de görmüş olduğunuz gibi şifre ile giriş ve mobil imza ile giriş seçenekleri sayfada yer almaktadır. Sizlere şifre ile giriş seçeneğini tarif ederek fatura sorgulama yapmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Avea Şifre İle Giriş Fatura Sorgulama

Avea fatura sorgulama işleminiz de şifre ile girişi seçtiğinizde hemen altında lütfen bireysel yada kurumsal telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz mesajı yer alıyor. Mesajda da belirtildiği gibi telefon numaranız yazan kutucuğun yanındaki boş alana telefon numaranızı yazınız. Şifre kutucuğuna ise şifrenizi yazmalısınız.

Avea online giriş şifrenizi bilmiyorsanız *952# yazıp arama tuşuna bastığınızda ücretsiz olarak hızlı bir şekilde avea mobil online giriş şifrenizi öğrenebilirsiniz. Şifre işlemini de hallettiğinize göre şifrenizi yazıp giriş butonuna tıklayınız. Bilgilerinizi doğru yazdıysanız online işlemler sayfasına girişiniz gerçekleşmiş olacaktır. Online işlemler üzerinden ödeme sayfası üzerinden fatura borcunuzu görebilir ve isterseniz kredi kartınız ile anında ödemesini yapabilirsiniz. Son olarak şunu da belirtmekte fayda var.

Avea online işlemler sayfasına girdiğinizde TÜRK TELEKOM yazısıyla karşılaştığınızda şaşırmayınız. Avea isim değiştirerek TÜRK TELEKOM çatısı altında birleşmiştir.

AVEA FATURA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*