Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Imprimer

Ev, araç, sağlık, hayat, işyeri, gelecek ve seyahat sigortaları alanında müşterilerine faaliyet gösteren Axa Sigorta internet sitesi üzerinden de hizmet veriyor. Axa Sigorta’nın internet sitesinden birçok işleminizi gerçekleştirirken bunların arasında yer alan Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemi nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Axa hasar dosya sorgulama işlemi sizin gireceğiniz bilgiler doğrultusunda online olarak gerçekleştirilen ve sonucu sizlere gösteren bir işlemdir. Hasar dosya sorgulama sayesinde hasar dosyanızı görüntüleyebileceksiniz. Aynı zamanda hasar dosya sorgulama sayfasında bulunan hasar ihbarı ile meydana gelen hasarı gireceğiniz bilgiler doğrultusunda bildirebilirsiniz.

AXA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Axa Sigorta Hasar İşlemleri sayfasına ulaştığınızda hasar dosya görüntüleme işlemini gerçekleştirmek için, sizi tanıyalım başlığı altında bulunan seçeneklerden size uygun olanını seçtikten sonra bir alt sekmede bulunan yapmak istediğiniz işlemi seçiniz başlığı altındaki dosya görüntüleme işlemini seçiniz. Dosya görüntüleme işlemini seçtiğinizde doldurmanız gereken seçenekler açılacaktır. Gerekli alanları doldurduktan sonra Axa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacak ve hasar dosyanıza ulaşabileceksiniz.

Axa Sigorta Hasar İhbarı Yapma

Hasar ihbarını online olarak gerçekleştirmek için yukarıda bulunan adrese tıklayarak gerekli sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan Axa Sigorta Hasar İşlemleri sayfasında sizi tanımlayan seçeneği seçerek bir alt alanda bulunan hasar ihbar seçeneğini seçtikten sonra gerekli alanları doldurunuz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*