Aydem Borç Sorgulama

Aydem Borç Sorgulama

Aydın, Denizli, Muğla bölgelerinde yaklaşık 2 milyon müşteriye elektrik hizmeti sunan Aydem müşterilerinin memnuniyetini kazanmak bölgede sürekli çalışmalarını yürütmektedir. Aynı zamanda bölge çalışmalarının yanı sıra Aydem internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin enerji şirketi olan Aydem’in internet sitesinden Aydem aboneleri elektrik borç sorgulaması yapabilirler. Yapılan bu sorgulama sonrasında Aydem elektrik borcunuzu öğrenebilirsiniz. Sizde hemen Aydem borç sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıdan gerekli sayfaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydem elektrik borcunuzu öğrenmek için gerekli sayfaya ulaştığınızda online hizmetler alanında olacaksınız. Aydem elektriğin online hizmetler sayfası sayesinde de borç bilgilerinizi görebilecek online endeks bildirimi yapabileceksiniz. Aydem elektriğin online hizmetler sayfasını kullanmak tamamen ücretsizdir. Online hizmetler sayfasını kullanarak Aydem borç sorgulama yapabilmek için sisteme üye olmanız gereklidir. Aşağıdaki örnek resimde de ok ile gösterilen alana tıklayarak hemen üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

aydem fatura sorgulama

Aydem fatura sorgulama sayfasına üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra yine aynı sayfadan girişinizi gerçekleştirerek borcunuzu öğrenmek için sizden istenen alanlara e-posta adresinizi ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayınız. Aydem elektrik fatura borcunuzu açılacak olan sayfada görebilirsiniz.

AYDEM BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*