Ayedaş Borç Sorgulama

Ayedaş Borç Sorgulama

İstanbul bildiğiniz gibi Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. İki bölgede nüfus ve alan bakımından büyük olduğundan dolayı her ikisine de farklı isimde elektrik firmaları bakmaktadır. Anadolu yakasına Ayedaş Elektrik Dağıtım A.Ş bakmaktadır. Bu bölgeden sorumlu olan isim Ayedaştır.
Ayedaş’ı geçtiğimiz günlerde, Enerjisa şirketi satın almıştır. Bu demek oluyor ki Ayedaş elektrik borcunuzu internetten sorgularken Enerjisa’nın sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Bu sistemde hem elektrik borcunuzu sorgulayabilir hemde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayedaş Borç Sorgulama

Elektrik borcunuzu öğrenebilmeniz için dediğimiz gibi Enerjisa’nın online sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sisteme giriş yapmak için birazdan ulaşacağınız ekranda aşağıdaki gibi bir alan açılacaktır.

Açılacak olan bu sayfada gördüğünüz gibi girmeniz gereken bir kaç bilgi istiyor. (*) ile gösterilen alanlar zorunlu girilmesi gereken alanlardır. Müşteri numaranızı cep telefonu numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra giriş yap diyerek borcunuzu öğrenebilir ve ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme üye değilseniz, üye olmak için sağ üst kısımda turuncu renkte bulunan üye ol butonuna tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Ayedaş elektrik borcunuzu sorgulamak için aşağıdaki linkte tıklayınız.

AYEDAŞ BORÇ SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*