Bimer Başvuru Sonucu Sorgulama

bimer başvuru sorgulama

Vatandaş sorunlarıyla ve şikayetleriyle ilgili Başbakanlık ilgilenmektedir. Ve sizlerin sorunlarına ve şikayetlerine daha kolay sürede çözümler sunmak için internettende hizmet vermektedir. Doğrudan olarak Başbakanlık tarafından yürütülen bu çalışmada vatandaşlar taleplerini BİMER aracılığıyla gönderiyor. BİMER sisteminden aynı zamanda vatandaşlar kamu kurumlarına ilişkin olan istek ve şikayetlerinide dile getirebiliyorlar.

Bimer Başvuru Nasıl Yapılır?

Bimer Başbakanlık İletişim Merkezine olan başvurular ‘Bimer’in web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Bimer başvuru yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Bimer Başvuru Formu yandaki adrese tıkladığınızda aşağıdaki resimdeki gibi bir başvuru formu açılacaktır.

bimer internetten başvuru

Açılacan bu sayfada e-posta yazan yere kullanmış olduğunuz e-posta adresinizi yazınız ve başvuru yap butonuna tıklayınız. Daha sonra e-posta adresinizi açınız ve bir mail gelmiş olacak o gelen maildeki linke tıklayarak Bimer başvurunuzu devam ettirebilirsiniz.

Bimer Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimer’e yapmış olduğunuz başvurunuz ile ilgili sonucu öğrenmek için yine Bimer’in web sitesini ziyaret etmelisiniz. Bimer’in başvuru sorgulama sistemine direk olarak ulaşmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Bimer Başvuru Sorgulama yandaki adrese tıkladığınızda Bimer başvuru sorgulama sayfasına ulaşacaksınız ve sizden 2 tane doldurmanız gereken bilgi isteyecektir bu gereken bilgileri doldurtan sonra sorgula butonuna bastığınızda gerekli sonuçlara ulaşacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*