Bimer Başvuru Sorgulama

Bimer Başvuru Sorgulama

BİMER Başbakanlık İletişim Merkezi, vatandaşların istek ve şikayetlerini bildirebilmeleri için internet üzerinden destek veriyor. BİMER resmi web sitesine girerek her türlü istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Devlet kurumlarına istek ve şikayetlerinizi bildirebilmeniz için yapmanız gereken işlem aslında o kadar da zor değil. BİMER sayesinde bu zorluklar ortadan kalkıyor ve başvurular internet üzerinden yapılabiliyor. Peki BİMER başvuru sorgulama nasıl yapılır? BİMER nasıl kullanılır? BİMER başvuru sorgulama nasıl yapılır?

Bimer başvuru sorgulama nasıl yapılır?

Bimer internet sitesi üzerinden yaptığınız başvuruyu takibe alarak gerekli mevkilere ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Bimer başvuru sorgulama işleminizi isterseniz üç farklı yol ile yapabilirsiniz. Fakat bu yazımızda sizlere Bimer resmi internet sitesinden nasıl yapıldığını anlatacağız. Öncelikle yazının altındaki bağlantı adresine tıklayarak bimer.gov.tr adresine ulaşınız. Açılacak olan adreste Başbakanlık İletişim Merkezinin başvuru sorgulama ekranına gitmiş olacaksınız.

Başvuru sorgulama sayfasında Bimer başvurunuzu kontrol etmek için sizden istenilen alanları eksiksiz doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayarak Bimer başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

BİMER BAŞVURU SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*