Burulaş Hat Sorgulama

Burulaş Hat Sorgulama

Bursa’da toplu ulaşımda Burulaş hizmet vermektedir. Burulaş ulaşım toplu taşıma işletmeciliği Bursalılara en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün ulaşımı rahatlatmaya çalışıyor. Burulaş’da diğer şehir içi toplu taşıma şirketleri gibi vatandaşlara internet sitesi üzerinden hizmet sunuyor. İnternet sitesi üzerinden Burulaş hat sorgulama yapmak isteyen vatandaşlar kolay bir şekilde hat sorgusunu yapabiliyor. Otobüs hat sorgulama sayfası üzerinden yapılmak istenilen sorgulama için herhangi bir üyelikte gerekmiyor.

Bursa Burulaş Hat Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hat sorgulaması yapmak isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ya da arama motorlarından Burulaş’ın resmi sitesindeki hat sorgulama sayfasına ulaşabilirler. Hat sorgu sayfasına ulaşım sağlanıldıktan sonra sorgula alanındaki boşluğa hat adı girilmelidir. Hat adını unuttuysanız ya da bilmiyorsanız tüm hatların listesinden ulaşabilirsiniz. Hat adını yazdıktan sonra çıkan alanda haritaya tıklarsanız, hat güzergahını, ortalama gidiş süresini ve ortalama dönüş süresini görebilirsiniz. Büyüteç simgesine tıklarsanız da hattın hareket saatlerini pazartesi-cuma arası ve cumartesi-pazar-resmi tatil günleri arası şeklinde liste halinde görebilirsiniz. Ayrıca yine aynı sayfa üzerinden fiyat tarifesini görebilirsiniz.

Burulaş hat sorgulama işleminiz de kısacası otobüs hareket saatlerini, otobüs güzergahlarını, fiyat tarifesini görmeniz mümkündür. Sizlerde hemen hat sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Bursa Burulaş’dan ayrıca kiralama taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Araç kiralama, helikopter kiralama, deniz uçağı kiralama ve uçak kiralama işlemlerini için yine Burulaş’ın resmi sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu taleplerden herhangi birini oluşturmak isterseniz de Burulaş’ın sitesinden kiralama seçeneğine tıklayarak işlemin detaylarına ulaşabilirsiniz.

BURULAŞ HAT SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*