Buski Borç Sorgulama

Buski Borç Sorgulama

Bursa Büyükşehir Belediyesi Buski Genel Müdürlüğü tarafından Buski abonelerine online işlemler aracılığıyla kolay işlemler sağlanılmaktadır. Buski aboneleri internet şubesini kullanarak ücretsiz bir şekilde sadece üye olarak sistem üzerinden Buski su fatura borçlarını görebilirler. Sizde eğer bir Buski abonesi iseniz hemen Buski borç sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Buski’nin resmi web sitesine ulaşabilirsiniz.

BUSKİ BORÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bağlantıya tıkladığınızda açılan e-buski sisteminde su faturanızı görebilmek için sisteme üye olmanız gerektiği söyleniliyor. Sizde bu online işlemler sayfasından üye ol butonunu kullanarak abonelik bilgilerinizle üye olduğunuzda sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme girişinizi gerçekleştirdiğinizde artık online olarak su faturanızı görüntülemiş olacaksınız.

Buski Su Kesintisi Sorgulama

Bursa’da hizmet veren Buski’ye ait su kesintilerini internet sayesinde online olarak Buski’nin resmi web sitesi üzerinden görebilirsiniz. Buski.gov.tr’yi kullanarak ana sayfada bulunan su kesintileri butonuna tıkladığınızda karşınıza açılan haritada hangi bölgelerde su kesintileri olduğunu görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*