Çiğli Kipa Servis Saatleri

Çiğli Kipa Servis Saatleri

Çiğli Kipa İzmir’de hizmet veren bir alışveriş merkezi. Bu alışveriş merkezi ücretsiz müşteri servisi hizmeti de sunuyor. Yeni havaalanı caddesi üzerinde olan Çiğli Kipa AVM epeyce büyük hem açık hemde kapalı otoparkıyla müşterilerinin araçlarını park edip rahat rahat AVM’de dolaşabilmesini sağlıyor. Müşteri servisleriyle de hizmet veren Çipli Kipa AVM, müşteri servislerinin saatlerini internet sitesinde yayınlıyor. Kipa AVM’nin genel web sitesi olan kipaavm’de Çiğli kipa servisleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çiğli Kipa Servis Saatleri  öğrenebilmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayınız. Aşağıda bağlantı sizi Kipa AVM’nin resmi internet sitesine yönlendirecektir. Kipa servis saatleri Çiğli sayfasına ulaştığınızda Tershane, Bahçelievler, Bostanlı İskele, Egekent, Evka 2, Evka 5, Elit Sitesi Toki, Yeni Girne, Şemikler kipa servis saatlerini görebilirsiniz. Okuduğunuz bu semtlerin Kipa’dan kalkış saatlerini de yine hemen altlarında görebilirsiniz. Çiğli Kipa AVM’nin sizlere sunduğu müşteri servislerinden faydalanmak için servis saatlerini bilmeniz sizler için yeterli olacaktır. Servislerin geçtiği güzergahlarda bekleyerek Çiğli kipa servislerini sizde kullanabilirsiniz.

Çiğli Kipa AVM sinema seans ve saatleriyle ilgili bilgileri de internet üzerinden öğrenebilirsiniz. kipaavm.com.tr internet sitesinde yer alan sinemalar sekmesinden AVM’yi bulup seçtiğinizde sayfa üzerinden Cinecity alanına yönlenerek sinema hakkında da bilgi alabilirsiniz.

ÇİĞLİ KİPA SERVİS SAATLERİ İÇİN TIKLAYIN

“Çiğli Kipa Servis Saatleri” için 2 yanıt

    1. Murat bey bunu biz bilemeyiz. Kipa ile herhangi bir bağımız yok. Sadece bilgilendirme amaçlı bu yazıyı yazdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir