Cilt No Sorgulama

cilt-no

 

Devlet kurumlarıyla ilgili işlemlerinizin hemen hemen çoğunu internet üzerinden online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. İşlemlerin online olarak gerçekleştirilebilmesi de vatandaşların işini çok kolay hale getiriyor. İnternet üzerinden cilt no sorgulama yaparak son derece kolay bir şekilde kimliğinizin cilt no bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Zaman zaman bu bilgileri öğrenmek istersen güvenlikle ilgili aklınızda tereddüt olabilir ama bu işlemler devletin resmi sitelerinden gerçekleştiği için bu sorunu aşabilirsiniz.

Cilt No İnternetten Nasıl Öğrenilir?

Cilt no öğrenmeyle ilgili arama motorlarında bir çok arama yapılıyor. Cilt no öğrenmek için yapacağınız işlem sizin kimlik bilgilerinizle gerçekleştiriliyor. Başka birisi cilt no sorgulama da sizin bilgilerinize sizden izinsiz erişemez.

Cilt no sorgulama internet üzerinden daha önceki yıllarda öğrenilebilirken artık bu işlemi online olarak gerçekleştirme şansınız bulunmamaktadır. Cilt no numarası kimliğinizin arkasında bulunmaktadır. T.C Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sitesinden T.C kimlik numaranıza erişebilirsiniz.

T.C KİMLİK NO SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Son Güncelleme : 01.04.2018

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*