Denizli Belediyesi Otobüs Saatleri

Denizli Belediyesi Otobüs Saatleri

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara sunulan şehir içi otobüsler Denizli’de ulaşımı dahada kolay hale getiriyor. Denizli Belediyesine ait otobüslerle ilgili vatandaşlar Belediyenin resmi sitesinden bilgi alabilirler. Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi sitesinden otobüsle ilgili ne gibi bilgiler alabiliriz diye düşünen vatandaşlara çok fayda sağlayacak bilgileri aktaracağız. Kullandığınız otobüs ve minibüslerin güzergahları değişebilir ya da tam olarak bilmiyor olabilirsiniz. Güzergahları bildiğinizi de kabul etsek de otobüslerin saatlerini bilmiyor olabilirsiniz. İşte bu alanda size yarar sağlayacak durumda Denizli Belediyesinin internet sitesinden istediğiniz zaman otobüslerin hem güzergahları hakkında bilgi alabilir hemde saatlerini öğrenebilirsiniz.

Denizli Belediyesi otobüs güzergahları ve saatleri sayfasına aşağıda bulunan bağlantıdan tıkladığınızda direk olarak ulaşabilirsiniz. Otobüs saatleri ve güzergahları sayfasına ulaştığınızda, ‘Durak Seç’ alanından istediğiniz durağı seçerek sorgulama yapabilirsiniz. Herhangi bir durak belirlemek istemiyor hepsini aynı sayfada görmek isterseniz de tüm otobüs durakları seçeneğini seçiniz. Karşınıza çıkacak olan otobüs hat nolarının yanlarında güzergah isimleri yazacaktır. Bu güzergah isimlerinin hemen yanında bulunan güzergah kelimesine ya da saatler kelimesine tıklarsanız bahsetmiş olduğumuz otobüslerin güzergah ve saat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs güzergah bilgilerini öğrenmek için tıkladığınızda karşınıza bir resim sayfası açılacaktır ve bu sayfada hem gidiş hemde dönüş bilgisi renklerle çizgi halinde belirtilecektir. Otobüslerin saatleriyle ilgili bilgi almak istediğinizde ise açılan alanda otobüs saatlerini göreceksiniz.

DENİZLİ OTOBÜS SAATLERİNİ GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*