1 sene ONCE
İTO Firma Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Borç Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Tescil Sorgulama
1 sene ONCE
TEB Kredi Sorgulama
1 sene ONCE
İmei Sorgulama

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Sigorta şirketlerinden çoğunun internet üzerinden online işlemler sağlaması vatandaşların işini kolaylaştırıyor. Doğa Sigorta’da online işlemleriyle müşterilerinin işlemlerini daha hızlı yapabilmesini sağlıyor. Trafikte gerçekleşen kaza anında sigortanız olmadığında sizde otomatikmen suçlu durumunda oluyorsunuz. Trafiğe çıkan her aracın trafik sigortasının zorunlu olması sigorta şirketlerinin yüzünü güldürüyor. Aracınızla kazaya mağruz kaldığınızda sigorta şirketinizle iletişime geçtiğinizde hasar dosyası düzenleniyor ve sisteme giriliyor. Doğa Sigorta sisteme girmiş olduğu hasar bilgilerini daha sonrasında müşterilerinin görebilmeleri için hasar dosya sorgulama sayfası ile işlem sağlatıyor.

Doğa Sigorta müşterisiyseniz Doğa Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini sizde gerçekleştirebilir ve hasar dosyanızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Hasar dosya sorgulama işlemlerinde üyelik gerekmeden işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sigorta şirketinizin hasar dosya sorgulama sayfasına ulaştığınızda sizlerden iki adet bilgi istenecek.

  1. Hasar No
  2. TC kimlik/vergi no

Gereken bu bilgileri boş kutucuklara yazdığınızda ‘Ara’ tuşuna basarak hasar dosya takibinizi yapabilirsiniz. Doğa Sigortanın hasar dosya takibi sayfasına aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tıkladığınız bağlantıdan ulaştığınız sayfa Hasar Dosya Takibi sayfası olacaktır. Hasar arama işleminizi gerçekleştirmek için bilgileri doldurmanız yeterlidir.

DOĞA SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

3 Yorum

  1. erdal arslan says:

    selam 146991 osman arslan ödeme ne zaman cevap

  2. erdal arslan says:

    selam 140682 süphi şimşek ben Erdal arslan vekalet sahibiyim ödeme ne zaman cevap

  3. 140682 Erdal arslan vekalet sahibi ödeme günü ne zaman

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*