Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta hasar dosya sorgu ile sigorta poliçenizdeki teminata bağlı aracınızın hasar dosya sorgulamasını yapabileceksiniz. Hasar meydana gelmesi durumunda Doğa Sigorta müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de yardım alabilirsiniz.

Araçlar için yapılan Kasko sigortası, araçların başına gelebilecek olası bir kazada araç hasarlarını teminat altına alır. Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda en erken sürede Kasko şirketiniz Doğa Sigorta ile iletişime geçiniz. Hasar anında heyecan yapmaktan kaçınarak yapılması gereken işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın. Kaza tutanağı doldurmayı ve araç resimlerini çekmeyi unutmayın.

Doğa Sigorta’dan araç kasko sigortası yaptıranlar, araçta hasar meydana gelmesi durumunda da rahat eder.

Doğa Sigorta Yerli bir şirket olarak güçlü mali yapısı, teknolojiye uyumu, sosyal sorumlulukta topluma getirdiği fayda, şeffaflığı, ulaşılabilirliği, yenilikçi yaklaşımı, etik değerlere ve sözlerine sadık olması özellikleriyle sektörde en güvenilen şirketler arasındadır.

Doğa Sigorta 2015 yılı içerisinde ülkemizde çok fazla uygulama alanı bulamayan katılım sigortacılığı ile ilgili olarak;  yurt içi ve yurt dışındaki uygulamaları inceleyerek, gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve 2015 yılının Haziran ayından itibaren katılım sigortacılığında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Katılım sigortacılığının yaygınlaşması için dünya uygulamaları incelenmiş ve ülkemizde ilk kez pencere modeli katılım sigortacılığı Doğa Sigorta tarafından uygulanmıştır. Doğa Sigorta bu uygulamayla sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir.

Doğa Sigorta Hasar Dosyanızı Online Sorgulama

Sorgulamaalani.com sizlere bu yazısında, Sigorta Şirketinizin internet sitesinden nasıl hasar dosya sorgulaması yapabileceğinizi anlatmaktadır.

  1. Kaskosu olan ve hasar yaşayan çoğu vatandaş sigorta şirketinin web sayfasından hasar dosyası sorgulamaişlemi yapmaktadır.
  2. Vatandaşlar hasarlarının durumunu sorgulama yaparak mevcut kasko teminatları altında araç hasar giderilmesini ve dosyanın hangi durumda olduğunun takibini yapar.

Doğa Sigorta hasar dosya sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada ekranda yer alan hasar numaranızı, sigortalı yada T.C kimlik numaranızı, resimdeki karakterler alanlarını doldurarak Ara butonuna basınız. Doğa Sigorta hasar dosya sorgulamanızı bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

DOĞA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Doğa Sigorta Ürünleri

Türkiye’de hizmet veren önemli sigorta şirketlerinden birisi olan Doğa Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası yanı sıra aşağıdaki sigorta ürünleri de bulunmaktadır.

  • Oto sigortaları
  • Yangın sigortaları
  • Sağlık ve seyahat sigortaları
  • Nakliyat sigortaları
  • Mühendislik sigortaları
  • Diğer sigortalar

Doğa Sigorta’nın trafik sigortası, kasko sigortası ve diğer sigortalarından birisinden faydalanmak için Sigorta Şirketinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doğa Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası : 0850 811 51 00

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*