Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

 

Sigorta şirketlerinden çoğunun internet üzerinden online işlemler sağlaması vatandaşların işini kolaylaştırıyor. Doğa Sigorta hasar dosya sorgulama ile online işlemlerden daha hızlı hasar durumunuzu öğrenebilirsiniz. Trafikte gerçekleşen kaza anında sigortanız olmadığında sizde otomatikman suçlu durumunda oluyorsunuz. Trafiğe çıkan her aracın trafik sigortasının zorunlu olması sigorta şirketlerinin yüzünü güldürüyor. Aracınızla kazaya maruz kaldığınızda sigorta şirketinizle iletişime geçtiğinizde hasar dosyası düzenleniyor ve sisteme giriliyor. Doğa Sigorta sisteme girmiş olduğu hasar bilgilerini daha sonrasında müşterilerinin görebilmeleri için hasar dosya sorgulama sayfası ile işlem sağlatıyor.

Doğa Sigorta müşterisiyseniz Doğa Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini sizde gerçekleştirebilir ve hasar dosyanızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Hasar dosya sorgulama işlemlerinde üyelik gerekmeden işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sigorta şirketinizin hasar dosya sorgulama sayfasına ulaştığınızda sizlerden üç adet bilgi istenecek.

 1. Hasar No
 2. TC kimlik/vergi no
 3. Resimdeki karakterleri yazınız

Gereken bu bilgileri boş kutucuklara yazdığınızda ‘Ara’ tuşuna basarak hasar dosya takibinizi yapabilirsiniz. Doğa Sigortanın hasar dosya takibi sayfasına aşağıda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tıkladığınız bağlantıdan ulaştığınız sayfa Hasar Dosya Takibi sayfası olacaktır. Hasar arama işleminizi gerçekleştirmek için bilgileri doldurmanız yeterlidir.

DOĞA SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Doğa Sigorta Hasar Dosya Sorgulama” için 3 yorum

 • 11 Temmuz 2017 tarihinde, saat 09:54
  Permalink

  selam 146991 osman arslan ödeme ne zaman cevap

  Yanıtla
 • 11 Temmuz 2017 tarihinde, saat 09:55
  Permalink

  selam 140682 süphi şimşek ben Erdal arslan vekalet sahibiyim ödeme ne zaman cevap

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir