Doğalgaz Borç Sorgulama

Doğalgaz Borç Sorgulama

İster kış ister yaz olsun doğalgaz vazgeçilmez bir enerji kaynağı diyebiliriz. Sürekli olarak kullandığımız doğalgaza birde kartlı değilde faturalıysa borcumuz oluyor. Elektrik borçları gibi doğalgaz borçları da internet üzerinden öğrenilebiliyor. Doğalgaz borç sorgulama yapan vatandaşlar hangi şehirde oturdukları önemli bir durum. Her şehirde doğalgaz dağıtıcısı farklı olduğundan hepsi internet sitesinden borç sorgulama seçeneği sunmuyor. Bizde sizlere aşağıda en büyük şehirlerden Ankara, İstanbul, İzmir doğalgaz borç sorgulama bağlantılarını paylaşıyoruz. Ankara’da oturan bir vatandaş doğalgaz borcunu öğrenmek istediğinizde BaşkentGaz’ın sitesine girerek bu işlemini online işlemler sayfasından gerçekleştirebilir.

Doğalgaz borç öğrenme işlemleri vatandaşların en kolay şekilde sorgulama yapabileceği şekilde ayarlanmış. Sizlerde doğalgaz borcunuzu öğrenmek istediğinizde tamamen Türkçe bir arayüz ile karşılaşacaksınız ve buda size kolaylık sağlıycaktır.

Ankara Doğalgaz Borç Sorgulama

Ankaralı vatandaşlar doğalgaz borçlarını öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıkladıklarında Başkent Gaz’ın sitesine ulaştıklarında ‘Online İşlemler’ sayfasına tıklamalılar. Online işlemler sayfası da açıldığında bir çok online işlemle karşılaşacaksınız. Bu işlemler arasında yer alan borç sorgulama seçeneğine tıkladığınızda gelen sayfa üzerinde ister T.C. kimlik numaranız ve telefon numaranız ile isterseniz de Pasaport numaranız ve telefon numaranızla oturum açarak borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Ankaralılar için doğalgaz yakıt borçlarını öğrenmek bu kadar bir basit işlemle gerçekleştirilmektedir. İstanbul ve İzmir şehirlerindeki doğalgaz aboneleri aşağıdaki yazıyla nasıl borçlarını öğrenebileceklerini görebilirler.

İstanbul Doğalgaz Borç Sorgulama

Binlerce abonesi olan İgdaş İstanbullu vatandaşlarına internet şubesiyle de hizmet vererek büyük bir kolaylık sağlıyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen bu sorgulamalar sayesinde hem vatandaş işlemini çabuk gerçekleştiriyor. Hemde ekonomiye daha da yararlı oluyor. İstanbul İgdaş aboneleri doğalgaz borçlarını öğrenmek istediklerinde İgdaş’ın internet şubesini ziyaret edebilirler. Aşağıda bulunan İgdaş bağlantısına tıkladığınızda direk olarak İgdaş’ın resmi internet sitesi olan web siteye ulaşacaksınız ve doğalgaz borcunuzu kolayca öğrenebilecek aynı zamanda isterseniz de ödemesini gerçekleştirebileceksiniz. İnternet şubesi üzerinden doğalgaz borcunuzu öğrenebilmek için öncelikle üye olmalısınız. Yeni üyelik butonuna tıklayarak üyelik bilgilerinizi yazarak işleminizi yaptığınızda tekrardan fatura sorgulama ve ödeme sayfasına gelerek kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda doğalgaz fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

İzmir Doğalgaz Borç Sorgulama

İzmirgaz abonesi olan İzmirli vatandaşlar fatura borçlarını öğrenmek istediklerinde İzmirgazın internet sitesini ziyaret ederek borç sorgulama sayfasına ulaşarak sorgulama yapabilirler. Eğer sizde İzmirgaz abonesiyseniz aşağıdaki İzmirgaz bağlantısından borç sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfaya ulaştığınızda abone no girmeniz istenilen bir alan çıkacaktır bu alana doğalgaz abone numaranızı girdikten sonra sorgula butonuna basarak doğalgaz fatura borcunuzu görebilirsiniz.

BAŞKENT GAZ BORÇ SORGU İÇİN: TIKLAYINIZ
İSTANBUL İGDAŞ BORÇ SORGU İÇİN: TIKLAYINIZ
İZMİR DOĞALGAZ BORÇ SORGU İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*