1 sene ONCE
İTO Firma Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Borç Sorgulama
1 sene ONCE
İTO Tescil Sorgulama
1 sene ONCE
TEB Kredi Sorgulama
1 sene ONCE
İmei Sorgulama

Dubai Grup Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Türk sigorta sektöründe yeni olan Dubai Grup Sigorta internet sitesinden de hasarlarla ilgili bilgilendirme yapmaktadır. Hasar anında neler yapılmalı ya da hasar ile ilgili belgeler nelerdir bunların bilgisini Dubai sigorta web sitesinden öğrenmeniz mümkün.  Aynı zamanda online işlemler sayfası ilede müşterilerine büyük derecede kolaylık sağlıyor. Dubai Grup Sigorta müşterileri online işlemler sayfası sayesinde hasar dosya sorgulama yapabiliyorlar.

Dubai Grup Sigorta hasar dosya sorgulama işleminde sizlerden üyelik işlemi ya da kişisel bilgiler istenilmiyor. Hasar dosya sorgulama sayfasında hasar dosyanıza erişim sağlayabilmeniz için sadece dosya numaranızı bilmeniz yeterlidir. Hasar dosya sorgulama ekranına dosya numaranızı girerek doğrulama kodunu da yazdığınızda sorgula butonu ile hasar dosya ayrıntılarınıza ulaşabilirsiniz.

Dubai Grup Sigorta hasar dosya nasıl öğrenilir diye merak eden ve yapamayan vatandaşlar için birde aşağıya hasar dosya sorgulama sayfasının örnek resmini ekledik.

Dubai Grup Sigorta hasar dosya nasıl öğrenilir

Örnek resimde de gördüğünüz gibi sorgulama yapacağınız sayfa aynı olacaktır. Yukarıda anlattığımız gibi işlemleri sırasıyla yaparak çok kolay bir şekilde hasar dosyanıza ulaşabilirsiniz.

DUBAİ GRUP SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Reklam alanı

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*