Edenred Bakiye Sorgulama

Edenred Bakiye Sorgulama

Türkiye’de yaklaşık 520.000 kişi tarafından kullanılan Ticket kart Edenred ile Restaurantlar da harcama yapabilirsiniz. Ön ödemeli kart olarak geçen Edenred kart sizlere ticket reasturant özelliğine sahip mekanlarda kartınızdan ödeme yapmanızı sağlar. Çalıştığınız işyeri eğer Edenred ile anlaşmalıysa çok şanslısınız çünkü Türkiye’de bir çok restaurantta geçerli olan bu ticket kart ile hayatınız daha da kolaylaşcak. Aylık olarak işyeriniz tarafından size verilmiş olan limit kartınıza yüklenmektedir. Ticket kartınıza yüklenen bu para ile öğle yemeklerinizde ya da günlük hayatta farklı zamanlarda Edenred kart anlaşmalı Restaurantlardan yemek yediğinizde ödemenizi kolayca kartınız ile yapabileceksiniz. Her ay yenilenen kart bakiyenizde bu ay ne kadar kaldı acaba diye düşünmeye son! Edenred’in web sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaparak bakiye bilgilerinizi ve harcamalarını görebilirsiniz. Edenred bakiye öğrenme sistemi sayesinde sizde bu meraktan artık kurtulacaksınız. Hemen Edenred kartınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayarak sisteme üye girişi yapınız.

EDENRED BAKİYE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Henüz bir Edenred hesabına sahip değilmisiniz? Hemen hesap oluşturmak için bakiye sorgulama adresine tıkladığınızda açılan sayfada en alt kısma inerek size uygun alandaki hesap oluşturun seçeneğine tıklayarak hesabınızı sadece bir kaç saniye içerisinde oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra ticket yemek kartı bilgilerinize ulaşmak için sisteme giriş yapınız.

Ticketim’i Nerede Kullanabilirim?

Edenred ticket kartınızla nerelerde harcama yapabileceğinizi çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Edenred’in resmi web sitesinde bulunan Ticket’imi nerede kullanabilirim? başlığı altında bulunan ticket harcama noktalarını 7/24 görebilirsiniz. Sizde hemen kartınız hangi restaurantlarda kullanılabiliyor öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız. Aynı zamanda mobil uygulamasıyla da müşterilerinin yanında olan Edenred kart, ticket bakiyenizi mobil uygulama üzerinden öğrenmenizi sağlıyor.

EDENRED MOBİL UYGULAMASI

EDENRED KART HARCAMA NOKTALARI

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*