Ego Hareket Saatleri

Ego Hareket Saatleri Sorgulama

Ego otobüs hareket saatlerini online olarak internet üzerinden öğrenmeniz çok basit bir işlem. Ego Genel Müdürlüğü tarafından vatandaşların bilgilenmesi için yapılmış bu sistemde sadece bir kaç saniyenizi ayırarak sizde istediğiniz Ego hat numarasını girerek ego hareket saatlerini görebilirsiniz. Ego saatleri için sayfamızın altında bulunan linke tıklayarak Ego Genel Müdürlüğü’nün ego hareket saatleri sayfasına ulaşmalısınız.

Ego Hareket Saatleri Nasıl Öğrenilir?

Ego hareket saatleri Ego Genel Müdürlüğü’nün web sitesi üzerinden hat bilgileriyle öğrenilebiliyor. Hareket saatleri sayfasına hat adı ya da hat numarasını yazarak aradığınız hattın kalkış yerini, varış yerini, hafta içi ve cumartesi, pazar günleri hareket saatlerini çalışma sürelerini görebilirsiniz. Ego hareket saatlerini öğrenmek için hat numarasını bilmiyorsanız, kalkış veya varış yerlerini yazarak da öğrenebilirsiniz.

Ego’nun hareket saatleri sayfasına ulaştığınızda aşağıda bulunan resimdeki gibi bir  alan açılacaktır.

EGO HAREKET SAATLERİ

Açılan bu sayfada hat adı yada hat numarası, kalkış yeri ya da varış yerini gerekli alana girerek ‘Ara’ butonuna bastığınızda aramış olduğunuz hattın hareket saatlerini görebilirsiniz.

EGO HAREKET SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN : TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*