Ego Nerede

Ego Nerede

Ankara’da hizmet vermekte olan Ego Genel Müdürlüğü, Ankara halkına ulaşımda kolaylık sağlamaları için Ego Nerede sistemi geliştirdi. Ankaralılar Ego otobüslerinin nerede olduğunu ve hangi durağa kaç dakika sonra geleceğini bu sistem sayesinde an ve an öğrenebiliyor. Ego Genel Müdürlüğüne ait otobüslerin nerede olduğunu durak numarası ile görmeniz mümkün. İster cep telefonunuzdan 0312 911 3 911 nolu telefonu arayarak isterseniz de Ego’nun sitesinde bulunan otobüs nerede sayfasını kullanarak Ego otobüsünün nerede olduğunu görebileceksiniz. Ego’nun resmi sitesinden durak numarası girerek otobüsün nerede olduğunu öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayarak siteye ulaşınız.

Otobüs nerede sayfasına ulaştığınızda aşağıdaki resimdeki örnekteki gibi gerekli alanları doldurarak otobüs nerede seçeneğine tıklayınız.

EGO NEREDE ÖĞRENME

Otobüsün nerede olduğunu öğrenmeniz için sizden istenen durak numarası, hangi durak için sorgulama yapacaksınız o durakta bulunan numaradır. Sistem sorgulanan durağa otobüsün ne zaman geleceğini durak numarası ve hat numarasını yazdığınızda otobüs nerede seçeneğine tıkladığınız zaman size gösterecektir.

Ego cepte uygulaması ile otobüs nerede öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Sesli Arama İle Ego Nerede Öğrenme

Ankaralılar Ego otobüslerinin kaç dakika içinde durağa geleceğini sesli arama ile de öğrenebiliyor. Görme engelli vatandaşlar içinde çok kolaylık sağlayan bu sistemi kullanmak için cep telefonunuzdan 0312 911 39 11 veya 0850 303 0 306 numaralarını arayarak durak numarası ve otobüs hat numarasını girdiğinizde Ego otobüsünün nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

EGO NEREDE ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Bir diğer yazımız olan Ego Hareket Saatleri başlıklı makalemizde Ego hareket saatleri nasıl öğrenilir  hakkında bilgiler verilmektedir.

17 yorum

  1. Bazen ego nerede programi çalışmıyor ya da yanlış gösteriyor bunun icin hangi numarayı aramam lazım bide SMS ile de ego nerede öğrenebiliyoruz bildigim kadarıyla onunla ilgilide bilgilendirirseniz sevinirim.

    • Merhaba Sibel hanım. Ego Genel Müdürlüğünü arayarak sorunu bildirirseniz size yardımcı olacaklardır. Ego Genel Müdürlüğü iletişim numarası 0 312 507 10 00

  2. ego otobüsünün nerede olduğunu gerçekten bir türlü beceripte öğrenemiyordum. Yazınız çok bilgilendirici oldu artık ego nerede öğrenebiliyorum çok teşekkürler

  3. Ya pardonda bişey sorcam biz bunu her saat öğrenebiliyormuyuz egonun sitesinden? Yani ben gece 3 te de girsem öğrenebilecekmiyim? Cevabınızı bekliyorum

    • Murat bey evet her saat öğrenebilirsiniz fakat gece 3 te ego otobüsü yok diye biliyorum ben yani o saatte öğrenmek isteseniz de durağa yaklaşan ego yok diyecektir diye düşünüyorum.

  4. Egootobüsü nerede öğrenebiliyoruz çok güzel de egoların sayılarının artması lazım birde egolar artık metroya kadar gidiyor bu çok saçma hergün bir sürü yol çekiyoruz egolar eskisi gibi çalışsın yetkililer lütfen duysunlar artık çağrımızı

    • Şevket bey ego müşteri numarası derken neyi kasıt ettiğinizi tam anlayamadım ama Ankarakart numaranıdan bahsediyorsanız kartınızın üzerinde yer alan numaralar oluyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*