Eshot Kartım Basıldı Mı?

eshot kartım basıldı mı

Öğretmen, öğrenci ve diğer İzmir’li vatandaşlar İzmirim kart başvurusu yaptıklarında başvuru süresince Eshot kartım basıldı mı diye merak ediyorlar. Eshot Genel Müdürlüğü İzmirlilere toplu taşımada sunduğu kolaylıklarla önde gelen toplu taşıma isimlerinden birisi diyebiliriz. İzmir Eshot toplu taşıma araçlarında geçen İzmirim kart başvurusu yapanlar başvuru süresince kartlarının basıldığını ya da basılmadığını Eshot’un online sistemi sayesinde öğrenebilmektedir.

Eshot Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi eshot.gov.tr üzerinden kartım basıldı mı sorgulamasıyla sizlerde kartınızın basılıp basılmadığını anında öğrenmek istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantıyı kullanarak Eshot’un resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Eshot Genel Müdürlüğünün sitesine ulaştığınızda aşağıdaki örnek resimdeki gibi bir sayfaya gitmiş olacaksınız. Bilgisayar, tablet ve mobil görünümlerini sizler için düzenleyerek örnek resimde birleştirdik.

kartım basıldı mı

Gerekli sayfaya ulaştığınıza göre sayfaya yer alan ‘Kartım Basıldı Mı’ seçeneğini bularak bir sefer tıklayınız. Kartım basıldı mı seçeneğine tıkladığınızda İzmirim kart sayfasına ulaşmış olacaksınız.

İzmirim kart sayfasından başvuru tipinizi seçerek hemen altında bulunan alana TC kimlik numaranızı yazınız ve ekran da size gösterilen rakamsal değerleri giriniz. Tüm bilgileri doldurduktan sonra sarı renkte bulunan ‘Sorgula’ butonuna bir sefer tıkladığınız da sizde kartınızın durumunu öğrenebilir ve basılıp basılmadığından haberdar olabilirsiniz.

ESHOT KARTINIZ BASILDIMI ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

20 yorum

    • Merhaba Okan. Kartın basıldı mı bunu biz göremeyiz. Eshot ile herhangi bir bağlantımız yok. Yazdığımız yazı üzerinden kartın basıldı mı nasıl öğrenebileceğin hakkında bilgi alabilirsin.

    • Merhaba Sultan. Eshot kartınla alakalı bilgiyi Eshot Genel Müdürlüğünden alabilirsin. Bizim Eshot ile bir anlaşmamız olmadığından sizlere bu tarz konularda yardımcı olamıyoruz.

    • Ayşe Eshot ile bizim bir bağlantımız olmadığından sana birşey söyleyemiyoruz. Bizim buradaki yazımız sadece Eshot kartım basıldı mı nasıl öğrenildiğini tarif etmek amaçla yazıldı.

    • Batuhan bununla bizim ilgilenmemiz mümkün değil. Web sitemiz tamamen bilgilendirme amaçlı yazılar yazıyor hiç bir kurumla anlaşmamız yok. Eshot ile bahsetmiş olduğun konuyu görüşmen de fayda var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*