Eshot Otobüs Nerede Öğrenme

 

Eshot Genel Müdürlüğü’nün İzmir’li vatandaşlara sunmuş olduğu otobüs nerede ile İzmirliler Eshot otobüslerinin nerede olduğu bilgisini an ve an görebiliyorlar. Ücretsiz olarak sistem üzerinden görülebilen otobüsler Eshot’un web sitesinden gerçekleştirilen Eshot otobüs nerede öğrenme sayfası üzerinden otobüslerin nerede olduğu bilgisine ulaşılabiliyor.

Eshot otobüslerinin nerede olduğunu öğrenmek için herhangi bir ücrete ya da üyeliğe gerek yok. Eshot Genel Müdürlüğünün web sitesine giriş yapan her vatandaş Eshot nerede öğrenebilir. Sizde Eshot nerede öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Eshot’un sayfasına ulaşınız.

ESHOT NEREDE ÖĞRENMEK İÇİN: TIKLAYINIZ

Eshot’un sitesine ulaştığınızda ana sayfada bulunan otobüs nerede seçeneğine tıklayınız.

ESHOT NEREDE

Otobüs nerede seçeneğine tıkladığınızda yukarıdaki örnek resimdeki gibi alan açılacaktır. Buradan hat seçiniz alanına tıklayarak sorgulamak istediğiniz otobüs hattını seçiniz ve sağ taraftan durak seçiniz menüsünden durağı seçtikten sonra bilgileri getir seçeneğine tıklayınız. Bilgileri getir seçeneğine tıkladığınızda Eshot nerede öğrenebileceksiniz. Yeni açılacak olan sayfada Eshot bulunduğunuz durağa kaç durak sonra geliyor görebilirsiniz.

 

Son Güncelleme : 01.04.2018

2 yorum

  1. Bu otobüsün nerede olduğunu öğrenme uygulaması gerçekten on numara oldu ya. Ankara’da senelerdir var biz daha yeni yeni görüyoruz böyle birşeyi ama olsun geç olsun güç olmasın 😀

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*