Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta müşterilerine online olarak da hizmet vermeye devam ediyor. Eureko araç sigortanız sayesinde aracınız herhangi bir kazaya mağruz kalırsa, sigorta şirketiyle yapılan anlaşma karşılığında aracınızın maddi hasarı konusunda firma tarafından gereken işlemler yapılacaktır. Eureko Sigorta tarafından yapılacak olan bu işlemler vatandaşlar tarafından sistem üzerinden görülebilmektedir. Kaza sonrasında hasar dosyanız üzerinde yapılacak olan işlemleri sistem üzerinden görebilmek için sayfamızın altında bulunan adrese tıklayarak sigorta şirketinin dosya durum bilgisi sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama sayfasına ulaştığınızda dosya durum bilginizi görebilmek için dosya numaranızı girerek seçim yapınız menüsünden poliçe no ve ya plaka noyu seçerek gerekli bilgileri doldurun ve ardından dosyayı getirin butonuna tıklayın. Gerekli işlemleri yaptığınızda hasar dosyanıza erişebileceksiniz.

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama ve diğer işlemlerinizle ilgili detaylı bilgi için Eureko Sigortanın 444 66 60 veya 0850 222 66 60 nolu telefonlarını arayabilirsiniz.

EUREKO HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*