QNB Finansbank Iban Sorgulama

finansbank iban öğrenme

Bir Finansbank kullanıcısı iseniz Finansbank IBAN sorgulama hizmetini kullanabilirsiniz. Hesap kullanıcılarına hesap numarası gerekli olduğu kadar artık IBAN numarası da gerekli oluyor. Genellikle IBAN numaralarını vatandaşlar bilmiyor. Hesabınıza ilişkin IBAN numaranızı bu sistem sayesinde çok kolay şekilde öğreneceksiniz.

Finansbank IBAN Nasıl Öğrenilir?

Finansbankasının insanlara vermiş olduğu bu hizmetten yararlanabilmek için gerekli olan tek şey hesap numaranızı biliyor olmalısınız. Birazdan yapacağınız IBAN sorgulama sisteminin resmine bakacak olursak aşağıdaki gibidir.

finansbank iban sorgulama

Açılacak bu alanda sizden Finansbank’da olan kayıtlı hesabınızın hesap numarasını istemektedir. Hesap Numarası: yazan bölüme lütfen hesap numaranızı yazınız. Ardından mavi renk ile gösterilmiş ‘Göster’ butonuna tıklayınız. Artık hesabınıza ait IBAN numaranızı görebilirsiniz. Hemen IBAN numaranızı öğrenmek için aşağıdaki alana tıklayınız.

[button link=”http://www.finansbank.com.tr/finansbank-atm-ve-subeler/iban-hesaplama/” icon=”globe” color=”teal” window=”yes”]Finansbank IBAN Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız![/button]

 

 

31.03.2018 Güncelleme yapılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*