Garanti Bankası Iban Sorgulama

Garanti bankası iban numarası öğrenme

 

 

 

 

 

 

Garanti bankası Iban sorgulama sistemi üzerinde Iban sorgulaması yaparken sadece Garanti bankasına ait hesapların sorgulamasını yapabilirsiniz.Sisteme rastgele sayılarda yazsanız size sanki öyle bir hesap numarası varmış gibi algılayarak yine bi Iban numarası gösterecektir. Sizin yanlış Iban ile işiniz olmayacaktır. Başkasına para yatırırken gerçek bir Iban numarasına ihtiyacınız vardır. Bu yüzden hesap numarası yazarken doğru yazdığınızdan emin olun. Aksi taktirde yanlışlıkla farklı hesaplara para yatırma durumları doğabiliyor.

Garanti Bankası Iban’ı Nasıl Öğrenilir?

Garanti bankası Iban numarası öğrenebilmeniz için garanti bankasının Iban sorgulama sistemine giriş yapmanız gerekiyor. Üye olmadan direk olarak Iban numarası sorgulayabilirsiniz.

garanti bankası iban sorgulama

Birazdan ulaşacağınız Iban sorgulama sisteminde yukarıdaki gibi sayfa açılacaktır. Bu alana sorgulama yapmak için gerekli bilgileri yazmanız gerekiyor. Gerekli bilgiler sadece şube kodu ve hesap numarasıdır. Bunları yazdıktan sonra tamam butonuna basarak yazdığınız hesap numarasının Ibanını öğrenebilirsiniz. Hemen Garanti bankası ıban öğrenmek için aşağıdaki alana tıklayınız.

[button link=”https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mevduat_ve_yatirim/mevduat_urunleri/ssl/iban_sorgulama.page#calcContent=UID3f636d9″ icon=”globe” color=”teal” window=”yes”]Garanti Bankası Iban Sorgulamak İçin Tıklayınız![/button]

 

31.03.2018 Güncelleme yapılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*