Genpa IMEI Sorgulama

Genpa IMEI Sorgulama

Teknolojinin hızla gelişmesi ve akıllı telefonların büyük ölçüde satışında artış olması dolandırıcılığında artmasına sebep olmuştur. Satın aldığınız cihazlar gerçekten aldığınız firmaya ait mi ? Yoksa size telefonu satanlar yalan mı söylüyor? İşte bu noktada sistemi çok güzel geliştirmiş ve müşterilerinin ilgi odağı olmuş Genpa, IMEI sorgulama ile cihazınızın Genpa satışlı olup olmadığını öğrenmenizi sağlıyor. Çoğunuz şuan buna nasıl oluyor bu imkansız internetten böyle birşey öğrenilebilir mi dese de bu bir gerçek ve yapılabiliyor. Genpanın resmi web sitesinde yer alan IMEI sorgulama sayfası ile cihazınızın Genpa satışlı olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Bir tek IMEI numarasını bilmeniz yeterliyken bu işlemi yapmanızda çok kısa sürüyor.

Genpa IMEI sorgulama yapabilmeniz için Genpanın resmi web sitesini ziyaret ederek gerekli sayfaya ulaşmalısınız. Sayfamızın altında yer alan bağlantıdan direk olarak bahsedilen sayfaya ulaşabilir ve IMEI sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama yapmak için ulaştığınız gerekli sayfa da aşağıdaki örnek resimdeki gibi bir alan olacaktır.

genpa imei öğrenme

Açılan bu alanda IMEI numarasını yazınız kısmına sorgulama yapmak istediğiniz telefonunuzun IMEI numarasını yazarak hemen yanında bulunan ‘Göster’ butonuna tıklayınız.

GENPA IMEI SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*