Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Sigorta şirketleri arasında çok favori olmayan ama günden güne gelişerek büyüyen Groupama sigorta birçok kişinin isteğini yerine getirmektedir. Online işlemler ile müşterilerine katkı sağlayan şirketler kendilerine bu şekilde daha fazla ilgi çekmektedir. Groupama sigorta şirketide müşterilerine online olarak ücretsiz bir şekilde hasar dosya bilgilerini müşterileriyle paylaşmaktadır. Birçok sebepten ve zorunluluktan dolayı araçlarınıza sigorta yaptırmaktasınız. Olası bir kaza durumuyla karşılaşığınızda anlaşmalı olduğunuz Groupama sigorta şirketinize ait hasar dosya sorgulamanızı online olarak yapabiliyorsunuz.

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Groupama hasar dosya sorgulama sigorta şirketinin kendi web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Aracınızın ve/veya kazada bulunan diğer araçların yeri ve konumu değiştirilmeden en yakın karakol/trafik zabıtası veya jandarma komutanlığınca tutanak tanzim ettiriniz yada taraflar arasında düzenlenecek anlaşmalı tutanak ile belgelendiriniz.

Anlaşmalı tutanak ile belgelendirilen hasarlarda, hasar anında kazaya karışan araçların farklı açılardan plakası görünecek şekilde fotoğraflarını çekiniz.

Hasar ihbarlarınızı Groupama müşteri hizmetlerine 0850 250 50 50 nolu telefondan bildirebilirsiniz.

[button link=”http://gswebout01.groupama.com.tr/sigortainternetsubesi/default.aspx” icon=”globe” color=”teal” window=”yes”]Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız![/button]

 

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır

Hasar dosya sorgulaması yapmak için ok ile belirtilen alana tıklayınız.

Groupama Kaza Tespit Tutanağı

Bu tutanak yalnız maddi hasarla sonuçlanan kazalardan sonra kazaya karışan diğer sürücü veya sürücülerle kazanın oluş şeklinin tutanak ile tespitinde anlaştığınız taktirde doldurulacaktır.

[button link=”http://www.groupama.com.tr/UserFiles/File/Trafik_Kaza_Tutanak_0714_Web.pdf” icon=”globe” color=”teal” window=”yes”]Groupama Kaza Tespit Tutanağına Ulaşmak İçin Tıklayınız![/button]

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*