Gulf Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Gulf Sigorta hasar dosya sorgu ile sigorta poliçenizdeki teminata bağlı aracınızın hasar dosya sorgulamasını yapabileceksiniz. Hasar meydana gelmesi durumunda Gulf Sigorta müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de yardım alabilirsiniz.

Araçlar için yapılan Kasko sigortası, araçların başına gelebilecek olası bir kazada araç hasarlarını teminat altına alır. Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda en erken sürede Kasko şirketiniz Gulf Sigorta ile iletişime geçiniz. Hasar anında heyecan yapmaktan kaçınarak yapılması gereken işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın. Kaza tutanağı doldurmayı ve araç resimlerini çekmeyi unutmayın.

Gulf Sigorta’dan araç kasko sigortası yaptıranlar, araçta hasar meydana gelmesi durumunda da rahat eder.

2013 yılından bu yana Turins Sigorta adıyla hizmet vermekte olan şirket, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P’nin yatırımı ile “GULF SİGORTA” olarak Türkiye Pazar’ına hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’nin en beğenilen sigorta markası olmak vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta A.Ş. çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim avantajıyla, Türkiye’de hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet vermektedir. Güçlü finansal yapısı ile uzmanlaştığı ürün branşlarında, müşterilerine güvencenin başladığı andan itibaren alacağı eşsiz hizmeti garantisiyle Gulf Sigorta kısa zamanda farkını ortaya koymuştur.

Bu vizyonla çıktığı yolda sektörün ve Türkiye’nin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek ve kolay erişilebilir satış kanalları ve müşteri hizmetleri ile güvenebilecekleri, uzun vadeli sigorta partneri olmak Gulf Sigorta olarak en öncelikli hedefleri arasındadır.

Gulf Sigorta Hasar Dosyanızı Online Sorgulama

Sorgulamaalani.com sizlere bu yazısında, Sigorta Şirketinizin internet sitesinden nasıl hasar dosya sorgulaması yapabileceğinizi anlatmaktadır.

 1. Kaskosu olan ve hasar yaşayan çoğu vatandaş sigorta şirketinin web sayfasından hasar dosyası sorgulamaişlemi yapmaktadır.
 2. Vatandaşlar hasarlarının durumunu sorgulama yaparak mevcut kasko teminatları altında araç hasar giderilmesini ve dosyanın hangi durumda olduğunun takibini yapar.

Gulf Sigorta hasar dosya sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada ekranda yer alan poliçe no, hasar no, T.C. kimlik no ve resim doğrulama alanlarını doldurarak ‘Devam’ butonuna basınız. Gulf Sigorta hasar dosya sorgulamanızı bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

GULF SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Gulf Sigorta Ürünleri

Türkiye’de hizmet veren önemli sigorta şirketlerinden birisi olan Gulf Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası yanı sıra aşağıdaki sigorta ürünleri de bulunmaktadır.

 • Finansal sigortalar
 • Sorumluluk sigortaları
 • Yangın sigortaları
 • Nakliyat sigortaları
 • Mühendislik sigortaları
 • Oto sigortaları
 • Konut sigortaları
 • Ferdi kaza sigortaları
 • Uzatılmış garanti ve artı ürünler
 • Seyahat sigortaları

Gulf Sigorta’nın trafik sigortası, kasko sigortası ve diğer sigortalarından birisinden faydalanmak için Sigorta Şirketinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gulf Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası : 444 12 44

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*