Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Dünya nüfusu günden güne kalabalıklaşmaya devam ediyor. Nüfusun artmasının yanı sıra araç sayısı da fazlalaşıyor. Trafik kazaları ve hasarları da ne kadar istemesek de meydana gelmektedir. Eğer sizde bir Halk Sigorta müşterisi iseniz ve bir hasar durumuyla karşılaştıysanız ilk yapmanız gereken Halk Sigortadan hasar dosyası oluşturmaktır. Hasar dosyanızı oluşturduktan sonra dosyanız ile ilgili sorgulama yapabilir ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Halk Sigorta hasar dosya sorgulama yapabilmek için Halk Sigortanın sitesine girmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki alanda bu siteye ulaşmanız için bir bağlantı adresi mevcut ve adrese ulaştığınızda nasıl sorgulama yapacağınızda yine aşağıdaki açıklamada yazıyor.

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Halk Sigorta hasar dosya sorgulama sayfasına aşağıdaki adresten giriş yapabilirsiniz. Hasar dosya sorgulama sayfasına girdiğinizde karşınıza şöyle bir alan açılacaktır.

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Halk Sigorta hasar dosyanızın nasıl sonuçlandığını ve ne yapmanız gerektiğini görebilmek için aşağıdaki bilgileri gerekli ekrana girmeniz gerekmektedir.

  1. Dosya No
  2. Tc ya da Vergi no (Anlaşmalı Servis Kodu ile giriş yapacaksanız servis kodu girin)
  3. Doğrulama Kodu

‘Halk Sigorta’ dosyanızı sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

HALK SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*