HDI Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

HDI Sigorta hasar dosya sorgu ile sigorta poliçenizdeki teminata bağlı aracınızın hasar dosya sorgulamasını yapabileceksiniz. Hasar meydana gelmesi durumunda HDI Sigorta müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de yardım alabilirsiniz.

Araçlar için yapılan Kasko sigortası, araçların başına gelebilecek olası bir kazada araç hasarlarını teminat altına alır. Araçlarınızda hasar meydana gelmesi durumunda en erken sürede Kasko şirketiniz HDI Sigorta ile iletişime geçiniz. Hasar anında heyecan yapmaktan kaçınarak yapılması gereken işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın. Kaza tutanağı doldurmayı ve araç resimlerini çekmeyi unutmayın.

HDI Sigorta’dan araç kasko sigortası yaptıranlar, araçta hasar meydana gelmesi durumunda da rahat eder.

Grup, 30.06.2006 tarihinde imzalanan anlaşma ile İhlas Sigorta’yı satın almış ve yeni şirket HDI International AG’ye bağlı olmak üzere “HDI Sigorta” adıyla Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Almanya’nın en büyük üçüncü sigorta kuruluşu olan Talanx AG, 1903 yılında Alman Sınai Şirketleri tarafından Sorumluluk Sigortaları Birliği olarak kurulmuştur.

Kurumsal oluşumunu kısa sürede tamamlayan HDI Sigorta, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge, Samsun Bölge Müdürlükleri ve uzman acenteleriyle birlikte, üstün hizmet ve yeni ürünlerini sigortalılarına sunuyor.

Grubun merkezi Almanya’nın Hannover kentinde bulunmaktadır. İçinde birçok markayı barındırmakta olan Talanx AG, dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir.

HDI Sigorta Hasar Dosyanızı Online Sorgulama

Sorgulamaalani.com sizlere bu yazısında, Sigorta Şirketinizin internet sitesinden nasıl hasar dosya sorgulaması yapabileceğinizi anlatmaktadır.

Kaskosu olan ve hasar yaşayan çoğu vatandaş sigorta şirketinin web sayfasından hasar dosyası sorgulamaişlemi yapmaktadır.
Vatandaşlar hasarlarının durumunu sorgulama yaparak mevcut kasko teminatları altında araç hasar giderilmesini ve dosyanın hangi durumda olduğunun takibini yapar.

HDI Sigorta hasar dosya sorgulamak için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada ekranda yer alan Arama tipi: alanından ‘Poliçe Numarası veya ‘Dosya Numarası’ alanlarından size uygun olanı seçtikten sonra bir alt alanda yer alan TC/Vergi Kimlik Numarası alanına bilgilerinizi yazarak, alt alandaki boşluğu doldurun ve ‘Ara’ butonuna basınız. HDI Sigorta hasar dosya sorgulamanızı bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

GULF SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

HDI Sigorta Ürünleri

Türkiye’de hizmet veren önemli sigorta şirketlerinden birisi olan HDI Sigorta’nın zorunlu trafik sigortası, araç kasko sigortası yanı sıra aşağıdaki sigorta ürünleri de bulunmaktadır.

  • Araç Sigortaları
  • Ev ve İşyeri Sigortaları
  • Bireysel Sağlık Sigortaları
  • Nakliyat Sigortaları
  • Mühendislik Sigortaları
  • Tarım Sigortaları
  • Katılım Sigortaları

HDI Sigorta’nın trafik sigortası, kasko sigortası ve diğer sigortalarından birisinden faydalanmak için Sigorta Şirketinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

HDI Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası : 0850 222 8 434

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*