İgdaş Fatura Sorgulama

İgdaş Fatura Sorgulama

İstanbul’da doğalgaz işlemleriyle İgdaş ilgilenmektedir. Doğalgaz sektöründe önde gelen İgdaş müşterileri için en iyisini yapmayı planlamış ve bir çok yenilikleri getirmiştir. İgdaş doğalgaz faturanızı isterseniz online olarak ödeyebilir isterseniz de İgdaş fatura ödeme merkezlerinden ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. İgdaş borç sorgulama yaparak hemen hızlı bir şekilde doğalgaz fatura borcunuza ulaşabilirsiniz. İgdaş fatura sorgulama işlemini yapabilmeniz için İgdaş’ın resmi web sitesine giderek üyelik girişi yapmalısınız.

İgdaş Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

İgdaş fatura borcunuzu öğrenmek için anlatacağımız işlemleri dikkatli olarak okuyarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle fatura borcunuzu öğrenebilmeniz için İgdaş’ın resmi internet sitesinde online işlemler sayfasında bulunan fatura sorgulama ve ödeme sayfasına ulaşmalısınız. Sayfanın en altında bulunan adrese tıklayarak bahsettiğimiz sayfaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Fatura sorgulama ve ödeme sayfasına ulaştığınızda aşağıdaki örnek resimdeki gibi bir giriş alanı açılacaktır.

İgdaş Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır

İgdaş’ın sitesinde de yazdığı gibi fatura sorgulama işleminden yararlanabilmeniz için internet şubesine giriş yapmalısınız. İnternet şubesine giriş işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikle üyeliğinizin olması gereklidir. Eğer internet şubesine daha önceden üye olmadıysanız hemen hızlı bir şekilde üye olmak için ekranda bulunan ‘Yeni Üyelik’ butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra İgdaş fatura sorgulama için internet şubesine giriş yapmalısınız. Kullanıcı adı ve şifrenizi ekranda sizden istenen alanlara girdikten sonra giriş butonuna tıklayınız. Artık internet şubesine girişinizi tamamladıktan sonra fatura borcunuzu görebilir ve isterseniz kredi kartınız ile anında ödemesini yapabilirsiniz.

İGDAŞ FATURA SORGULAMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*