İhale Sorgulama

İhale Sorgulama

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının müteferrik taleplerine istinaden yayınlanan ihaleleri internet üzerinden görmek mümkün. İhale durumlarından yayındaki ihaleleri ya da sonuçlanan ihaleleri görebileceksiniz. Aynı zamanda ihale hangi dal ile ilgiliyse bunu da kategorilerden seçerek bakmak istediğiniz ihale tiplerine ulaşabilirsiniz. Kamu ihale sorgulama sayesinde ihale arama sitelerine gerek kalmadan e devlet üzerinden vatandaşlara sunulan ihale bul seçeneğiyle sizde ücretsiz olarak ihale bulabileceksiniz.

E devlet sistemi üzerinden yapılan işlemlerin büyük bir kısmında e devlet şifresi istenilirken ihale sorgulama işleminde sizden herhangi bir şifre istenilmez ve direk olarak ihaleleri görebilirsiniz. Hemen DMO ihale sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayarak e devlet üzerindeki sorgulama alanına ulaşınız.

İHALE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorgulama yapmak için ulaştığınız adreste sizden aşağıdaki bilgileri seçmeniz istenecektir.

  • İhale durumu
  • Kategori
  • Metin

Sizden istenen bu 3 alanı doldurduğunuzda sorgula butonuna basarak ihalelere ulaşabilirsiniz. Metin yazan alanı doldurmanız zorunlu değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*